Smartfony

Huawei zaprasza na konferencję - będzie prezentacja nowego flagowca?

przeczytasz w 1 min.

Zanosi się na premierę Huawei P9. Jeśli tak, będzie to bezsprzecznie głośne wydarzenie.

Huawei

Nikt nie zaprzeczy, że na targach Mobile World Congress 2016 firma Huawei pozostawała raczej w cieniu, z pewnością jeśli chodzi o zapowiedzi nowych produktów. Czyżby chiński producent, inaczej niż większość konkurentów, zdecydował się pochwalić nowym flagowcem kilka dni po wspomnianej imprezie?

Sporo na to wskazuje. Huawei rozpoczęło bowiem wysyłkę zaproszeń na konferencję prasową. Odbędzie się ona już za niespełna tydzień - 9 marca. Zakrojona na szeroką skalę kampania wokół tego wydarzenia jasno daje do zrozumienia, że prezentowane będzie ważne dla producenta urządzenie. Bez znaczenia przy tym, że grafika na zaproszeniu nie ma wiele wspólnego z rynkiem mobilnym, ponieważ dzieje się tak bardzo często.

Huawei konferencja 9 marca

Większość obserwatorów zgodna jest co do tego, że dane nam będzie zobaczyć Huawei P9. O nowym flagowcu wiadomo już sporo (chociaż mowa o doniesieniach nieoficjalnych). Oferować ma on między innymi 5,2-calowy ekran Full HD, procesor Kirin 950 lub Kirin 955, podwójną kamerę główną i większy niż w przypadku Huawei P8 akumulator.

Więcej informacji na temat Huawei P9 znajdziecie w naszym niedawnym newsie. Tam też wspomniane zostały jego pokrewne warianty, które najprawdopodobniej również zobaczymy.

Źródło: Huawei, androidauthority

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!