Wydarzenia

IEM 2018 nadchodzi!

przeczytasz w 1 min.

Już wkrótce Katowice zagoszczą kolejną edycję Intel Extreme Masters. Edycja 2018 będzie również rozdzielona na 2 weekendy.

Ci, którzy są z tematem na bieżąco na pewno już widzieli najnowszy trailer promujący tegoroczną edycję Intel Extreme Masters. Po raz kolejny Katowice na kilka dni przemienią się w stolicę e-sportu, a my będziemy mogli na żywo śledzić finałowe zmagania najlepszych zawodników.

Już tradycyjnie pod koniec lutego Katowicki Spodek stanie się stolicą e-sportowego świata. Tak jak w zeszłym roku, tak i teraz będziemy śledzić rozgrywki w CS:GO i StarCraft II. Nowością jest pojawienie się DOTA 2, która zastąpiła rozgrywane dotychczas mecze w League of Legends. Tak jak w poprzedniej edycji, tak i teraz impreza zostanie rozdzielona na dwa weekendy: 24-25 lutego (DOTA 2) i 2-4 marca (CS:GO i StarCraft II). Na imprezę może przyjść każdy – wstęp jest darmowy - organizatorzy przewidzieli jednak sprzedaż biletów uprawniającą do wcześniejszego wejścia na teren wydarzenia. Warto skorzystać z tej opcji, chyba wszyscy już dobrze wiemy jak potrafią wyglądać kolejki do wejścia przed IEM’em. Oczywiście poza strefą turniejową czeka na nas obszerne expo, gdzie będzie można przetestować najnowszy sprzęt dla graczy.

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  supervisor
  3
  "Wynierasz"
  • avatar
   xchaotic
   2
   Zawsze sie wybieram, ale nigdy nie docieram :D
   • avatar
    rlistek
    2
    DoTA2 zamiast LoLa, lmao. Jest jakieś info z jakich powodów?
    • avatar
     knypol17
     1
     Człowiek pomylić się już nie może, 1000 komentarzy hejtu, a być może nikt z hejtujących nigdy nic nie napisało i nie opublikowało w internetach ;) Choć nie usprawiedliwiam, bo napisany tekst się sprawdza - przez drugą osobę, bo własnych błędów czasami się nie widzi ;)
     • avatar
      Marucins
      -1
      "Czy wynierasz się na IEM 2018?"

      "podcierasz"
      Może o to chodziło?
      • avatar
       Q2hvY2hsaWs8
       -3
       Kolejny news spod palców pani Martyny i znów gniot z masą błędów. Naucz się dziewczyno polskiego najpierw.