• benchmark.pl
  • Gry
  • Ciekawe informacje na temat systemu Nemesis w Śródziemie: Cień Wojny
Gry

Ciekawe informacje na temat systemu Nemesis w Śródziemie: Cień Wojny

przeczytasz w 1 min.

Monolith Productions pozwoli przenieść do Śródziemie: Cień Wojny najsilniejszego przeciwnika z poprzedniej odsłony serii.

Fani twórczości Monolith Productions z pewnością zacierają ręce na myśl o zbliżającej się premierze Śródziemie: Cień Wojny. Twórcy ujawnili właśnie nowe informacje, które ucieszyć powinny szczególnie te osoby, które bawiły się przy poprzedniej odsłonie serii.

Śródziemie: Cień Mordoru wyróżniało się systemem Nemesis pozwalającym rozwijać się przeciwnikom, rosnąć w siłę, a jednocześnie zyskiwać indywidualne cechy. Gra otrzymała właśnie aktualizację Kuźnia Nemesis, dzięki której można będzie przenieść najsilniejszego rywala (a także poplecznika) do nadchodzącego Śródziemie: Cień Wojny.

Brzmi ciekawie, prawda? To jednak nie wszystko. Zdecydowano, że do 9 lipca przy Śródziemie: Cień Mordoru bawić można się za darmo - na PC i Xbox One. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy nie mieli okazji sprawdzić gry, a chcieliby nadrobić zaległości przed premierą nowej odsłony. Jeśli zabawa przypadnie do gustu skorzystać można z dużych rabatów na zakup (także na pozostałych platformach docelowych).


Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje w październiku. Gra dostępna będzie na PC z Windows 10, a także konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Cenega Polska

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    silvver
    0
    a propo Nemesis, to również Blizz zastosował system o takiej nazwie w Diablo 3, ale tylko na konsolach :> PCetowcy nigdy nie doświadczą tego ficzera, ba, ludzie nawet nie mają o tym pojęcia