Smartfony

Informacje o baterii w Moto Z2 Play nie brzmią optymistycznie

przeczytasz w 1 min.

Moto Z2 Play powinna być nieco wydajniejsza od poprzedniczki, ale czas pracy na baterii może być znacznie gorszy.

Kojarzycie smartfona Moto Z Play? To całkiem interesująca propozycja, której jednym z większych atutów jest dobry czas pracy na jednym ładowaniu. W Moto Z2 Play może być inaczej.

Prezentacja nowego modelu zbliża się coraz większymi krokami, a zatem nie dziwi coraz więcej doniesień na jego temat. Niestety, nie wszystkie nastrajają optymistycznie i tak jest właśnie w przypadku baterii. Producent planuje podobno zmniejszyć pojemność z 3510 mAh do 3000 mAh. Nie da się ukryć, że to różnica dość znacząca.

Temat ten nie jest wywoływany po raz pierwszy, teraz jednak padły konkrety. Dlaczego producent postawić chce na mniejszą baterię? Powodem ma być chęć redukcji grubości smartfona. Moto Z Play mierzy 6.99 mm, podczas gdy Moto Z2 Play może być około 1 mm smuklejsza.

Jednocześnie podawane są też pierwsze informacje na temat pozostałych podzespołów. W Moto Z2 Play znaleźć ma się procesor Snapdragon 626, 4 GB RAM, 64 GB rozszerzalnej przestrzeni na dane i system Android 7.1 Nougat.

Źródło: phonearena

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    arekdbz
    8
    Zmniejszanie pojemności baterii jest trendem występującym chyba we wszystkich markach ostatnimi czasy. Co im w głowie siedzi to nie mam pojęcia.