Procesory

Ekstremalne podkręcanie platformy Intel X299 na targach Computex?

przeczytasz w 1 min.

Zamknięta impreza z najnowsza platformą Intela? Producent nie ujawnia szczegółów, ale przecieki mogą na to wskazywać.

Targi Computex to gratka dla wszystkich entuzjastów sprzętu komputerowego. Nie inaczej powinno być w tym roku, bo producenci przygotowują sporo ciekawych atrakcji – jedną z nich ma być pokaz ekstremalnego podkręcania nowej platformy Intela.

Na stronie targów opublikowano szczegółową rozpiskę jednego z przystanków imprezy HWBOT World Tour, która będzie się skupiać na podkręcaniu podzespołów i ma trwać właśnie przez cały Computex 2017. Miejmy nadzieję, że emocji i rekordów nie zabraknie.

HWBot World Tour - Helium Night

W nocy, zaraz przed oficjalnym rozpoczęciem targów, firmy ASUS i Intel organizują zamkniętą imprezę Helium Night, na której najlepsi overclockerzy będą podkręcać najnowszą, desktopową platformę Intel z użyciem ciekłego helu (LHe). Organizatorzy spodziewają się ustanowienia nowych rekordów wydajności.

Co kryje się pod stwierdzeniem „najnowsza, desktopowa platforma Intela”? Można podejrzewać, że chodzi o nową platformę Intel X299 z procesorami Kaby Lake-XSkylake-X. Oczywiście producent oficjalnie nie potwierdził tych informacji, ale wcześniejsze przecieki wskazywały na pojawienie się konstrukcji właśnie podczas targów Computex.

Źródło: Computex, HWBot

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Danketch
  -3
  Trzeba przyznać Intelowi, że konsekwentnie zbudował swoją markę. Mimo, że staram się być być bezstronny i mocno kibicowałem AMD przy premierze Ryzenów to przyznaję się, że z ciekawością przeczytałem tego posta. Nie sądzisz, że Ty również Drogi czytelniku zauważyłeś, że info nt podkręcania platformy AMD nie wzbudza takiego zainteresowania jak OC u Intela? nie ważne jaki jest podział Rynku. Nadal nowości i high- end kojarzy się z Intelem. Ciekawe czy kiedyś to się zmieni? (nie mam na myśli AMD, tylko ogół może nowy gracz typu Qualcom czy cokolwiek)
  • avatar
   mutissj
   -4
   Tak jest to mi sie podoba, jestem fanbojem Intela!
   • avatar
    Słitaśne selfi z ronsi
    -22
    Z Intelem to jest zawsze hardkorowe podkrecanie. Nie ma lipy, a nie tam kanapeczki jakies z AMD.