Internet

Internet 2010 - porcja statystyk

przeczytasz w 1 min.

Jesse Thomas, jeden z webdesingerów i marketingowców wprost zza oceanu postanowił ukazać potęgę internetu oraz jego stale ewoluujące trendy w liczbach.

Przygotowana przez niego prezentacja to liczne statystyki na temat ilości wysyłanych e-maili, użytkowników internetu, wpisów w serwisie Twitter czy użytkowników największych sieci społecznościowych, wśród których nie mogło zabraknąć rodzimej Naszej-Klasy.

Szczególnie interesująca wydaje się część poświęcona rozwojowi internetowych społeczności, wśród których poza potęgami na miarę MySpace czy Facebooka spotykamy kilka mniej znanych marek, a co najciekawsze - część z nich istnieje już od połowy lat dziewięćdziesiątych.

Nieco mniejszym optymizmem napawają natomiast dane dotyczące przepływu e-maili, z których jasno wynika, że 80% światowej korespondencji stanowią wiadomości niezamawiane, czyli po prostu niezbyt lubiany spam.

Zapraszamy do obejrzenia efektów tego interesującego (i na pewno dość pracochłonnego) projektu. 

Źródło: Jess3

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MadCow
  0
  Ciekawostka- 3'38" Nasz rodzimy serwis społecznościowy załapuje się na listę 16 najpopularniejszych. Niestety "Nasza-kLIasa" to chyba niewłaściwa pisownia :-) Jak to mówią - nieważne jaka prasa byle nazwisko dobrze wydrukowali-FAIL
  • avatar
   Jakub Kralka
   0
   To nic, na jednej z map autor przypisał NK kolorystycznie chyba do Chin, ale to najpewniej nieznajomość geografii, bo wcześniej poprawnie oznaczył kraj pochodzenia jako Poland. No nic, zapewne w szkole wymykał się do pracowni informatycznej ;)
   • avatar
    yakusa
    0
    to było bardzo dobre!
    • avatar
     wizdar
     0
     Niektórym to się w domu/pracy nudzi.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ta piosenka przypomina mi simsy xD