• benchmark.pl
 • Gry
 • Intrygujące Control przez rok wyłącznie w Epic Games Store
Gry

Intrygujące Control przez rok wyłącznie w Epic Games Store

z dnia 24-03-2019
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Control trafi w ręce graczy 27 sierpnia. Preferujący wersję PC przez pierwszy rok od premiery będą mogli pobrać grę wyłącznie z Epic Games Store.

Control już od pierwszych zapowiedzi jawi się jako intrygująca gra z naprawdę sporym potencjałem. Każde kolejne informacje i materiały publikowane przez twórców tylko podgrzewają atmosferę. Także te ostatnie, chociaż być może już w nie tak pozytywnym kontekście.

Okazuje się bowiem, że Control dołączy do gier, które w wersji PC będą oferowane wyłącznie w Epic Games Store. Wprawdzie będzie miało to charakter czasowy, ale mowa o 12 miesiącach, co dla osób niechętnie pochodzących do wymienionej platformy stanie się zapewne mocno odczuwalne.

Warto wspomnieć, że nie jest to jedyny łakomy kąsek, jaki w ostatnich dniach zarezerwowano dla Epic Games Store. Identyczna sytuacja dotyczyć będzie dystrybucji Journey to the Savage Planet (ten sam wydawca co w przypadku Control) oraz kilku gier Quantic Dream, w tym Detroit: Become Human.

Jednocześnie poznaliśmy dokładną datę premiery Control. Nieco przed szereg wyrwał się oficjalny sklep Microsoft, ale chwilę później informacje potwierdził producent. Control trafi w ręce graczy 27 sierpnia. Gra będzie dostępna nie tylko na PC, ale również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Źródło: dsogaming, Control Remedy

Komentarze

12
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nvidia Polska też się wyrwała przed szeregi na tweeterze napisała a potem usunęła informację że Control dostanie RT do końca roku czyli na start nie będzie cudów technologii od zielonych
 • avatar
  No i niech se będzie, rok sobie poczekam i zakupie na parze. Mam w co grac więc nawet nie zauważe kiedy minie 12 miesiecy.
  Zaloguj się
 • avatar
  Ciekawe czy tym rok będzie miał 365 dni czy np niecałe 88 dni jak na Merkurym bo sprzedaż będzie tak denna że trzeba będzie tą grę ratowac
 • avatar
  No i spoko.
 • avatar
  Oho, wzmianka o Epic Games Store, czas iść po popcorn, zaraz w komentarzach zacznie się film pod tytułem ,,Mam ból tylnej części ciała, bo Epic to zuo''.
  Zaloguj się
  -10