Smartfony

Koncepcyjna wizja smartfona iPhone Air

przeczytasz w 1 min.

Ultracienka wizja nowego smartfona Apple. Podoba się Wam?

 iPhone Air smartfon koncept

Dla nikogo nie będzie chyba zaskoczeniem zapowiedź kolejnego smartfona firmy Apple. Chociaż najprawdopodobniej poczekamy na to jeszcze kilka miesięcy, to spekulacje na temat wyglądu i specyfikacji nowego modelu już się rozpoczęły.

Najwięcej miejsca poświęca się temu, w jak duży ekran wyposażony zostanie kolejny iPhone. Ostatnio chińskie media podały informacje sugerujące, że w testach jest już prototyp z wyświetlaczem o przekątnej aż 4,9". Bez wątpienia byłaby to bardzo duża zmiana i w tej chwili trudno odgadnąć, czy Apple rzeczywiście się na nią zdecyduje.

Być może łatwiej przyjdzie decyzja o porzuceniu dotychczasowej numeracji kolejnych modeli i wypuszczenie na rynek nie iPhone'a 6, lecz np. iPhone'a Air. Nie wydaje się, by był to zabieg konieczny, ale w przypadku tabletów też się tego nie spodziewano.

Zarówno nowe nazewnictwo, jak i większy ekran uwzględniono na poniższym materiale wideo. Jest to nic innego, jak koncept nowego flagowego smartfona Apple. Wygląda bardzo interesująco, chociaż wątpliwe, by właśnie tak wyglądał finalny efekt prac giganta z Cupertino.


Ultracienka wizja iPhone'a Air to jednak nic w porównaniu do tego, jak przedstawiony został iPhone 6C. Spekuluje się, że może on zostać wyposażony w zakrzywiony ekran, ale naprawdę bardzo mało prawdopodobne, by wyglądało to tak, jak na poniższym materiale.


Premiera nowych smartfonów Apple odbędzie się najprawdopodobniej w drugiej połowie przyszłego roku. Do tego czasu zobaczymy zapewne jeszcze kilka podobnych materiałów i kto wie, być może któryś z nich będzie zbliżony do tego, co ostatecznie pokaże nam Apple.

Źródło: vr-zone

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Nie ma się czym podniecać - to tylko koncept. .. Poza tym, patrząc na rozwój iPhonów od pierwszego modelu do najnowszego 5S, łatwo możemy zauważyć, że pomiędzy poszczególnymi produktami nie ma tak wielkich przeskoków technologicznych. Choć co ja tam mogę wiedzieć - po ostatnim 5C już żaden ruch Apple by mnie nie zdziwił ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   -4
   Wygląda na ideał !
   • avatar
    michal0120
    0
    wygląda ładnie ale się zobaczy czy czegoś nie zmieną
    • avatar
     ranui123
     0
     Mi tam HTC One'a przypomina.
     • avatar
      xFruciuux
      0
      W sumie fajny i właśnie też mi jakoś HTC One przypomina :D
      I tak go nie kupie ale gdyby jednak, to wolałbym żeby nie był zagięty.