• benchmark.pl
 • Gry
 • Realistyczna strzelanka w realiach I wojny światowej - oto Isonzo
Gry

Realistyczna strzelanka w realiach I wojny światowej - oto Isonzo

przeczytasz w 1 min.

Isonzo to najnowsze dzieło twórców Verdun i Tannenberg. Po raz kolejny serwują nam oni realistyczną strzelankę osadzoną w czasach I wojny światowej.

Isonzo – I wojna światowa od Blackmill Games po raz trzeci

Isonzo to trzecia – po Verdun (z 2015) i Tannenberg (z 2019) – odsłona z cyklu realistycznych strzelanek pierwszoosobowych, osadzonych w realiach I wojny światowej. Poprzednie zyskały niemałą popularność i spotkały się z ciepłym przyjęciem, o czym najlepiej świadczy wynik na poziomie 87% pozytywnych recenzji na Steamie. Zwiastun najnowszego dzieła studia Blackmill Games pozwala wierzyć w to, że nie inaczej będzie tym razem. 

W Isonzo – tak jak i w poprzednich odsłonach – nawet najmniejszy błąd może oznaczać koniec. To gra wymagająca skupienia i umiejętności taktycznego myślenia, wynagradzająca również celność i spostrzegawczość – jak na pierwszoosobową strzelankę przystało. Tym razem weźmiemy udział w realistycznie odwzorowanych starciach: od szóstej bitwy nad Isonzo po bitwę pod Asiago. Z racji, że czeka nas walka w górach, konieczne będzie również opanowanie terenu.

Zobacz nowy zwiastun Isonzo i poznaj datę premiery gry

Najnowszy zwiastun nie tylko pokazuje grę w akcji, ale też zdradza datę premiery. Okazuje się, że w Isonzo zagramy już 13 września 2022 roku – na komputerach oraz konsolach obu generacji: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One. Czas więc to zobaczyć – oglądajmy!

A na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość. Przez najbliższy tydzień obie poprzednie odsłony możesz kupić z 70-procentowym rabatem – oznacza to, że za każdą z nich zapłacisz tylko 21,59 zł. Promocja obowiązuje na Steamie. 

Źródło: M2H, Blackmill Games, IGN, informacja własna

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pawluto
  0
  Świetne , ale czekam na to samo ale w realiach 2 wojny światowej.
  • avatar
   Michał Starzyk
   0
   Mój pradziadek tam zginął :(