Audio

Jam Hub - cichy przyjaciel garażowej kapeli

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli mieszkasz w domu i lubisz grać na instrumentach, wiesz co znaczą złe stosunki z sąsiadami. Jednak da się ich uniknąć, poprzez użycie Jam Hub, czyli Bezgłośnego Urządzenia Odsłuchowego. Jest to określenie nieco dziwne, jednak kiedy zrozumie się, jak działa ten sprzęt, wydaje się ono jak najbardziej odpowiednie.
 

Jam Hub
 

Otóż możemy do niego podłączyć siedem instrumentów i słuchawek. Dzięki temu nawet spory zespół będzie mógł grać bardzo cicho, jednocześnie idealnie słysząc występ. Urządzenie spodoba się każdemu muzykowi, chyba że gra on na zwykłej perkusji, której nie będzie się dało tu podłączyć.
 

Jam Hub
 

Urządzenie ma do dyspozycji 21 kanałów dźwięku oraz slot na karty SD, dzięki któremu nagramy nasz występ do dalszej obróbki. Dzięki temu będziemy mogli łatwo udowodnić, że pora wymienić gitarzystę na lepszego lub pokazać internetowym znajomym, że nasz zespół gra naprawdę świetnie.

Niestety nie znamy jeszcze ceny urządzenia.
 

Więcej ciekawostek:

Źródło: SlashGear

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Na szczęście urządzenia tego typu są coraz częściej wykorzystywane na koncertach i łatwiej przekonać wykonawców do ich użycia zamiast standardowych odsłuchów głośnikowych powodujących problemy z prawidłowym omikrofonowaniem instrumentów.
  • avatar
   NomadDemon
   0
   ja tam widze 6 kanalow... a nie 21...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    bez odsłuch też można grać, a kto gra na elektrycznej perce?, więc głośno będzie i tak :)