Serwery plików NAS

Jeszcze szybsze połączenie z internetem: NETGEAR WNR1000

przeczytasz w 1 min.

Generacja routerów Wireless-N firmy NETGEAR poszerza się o kolejne urządzenie z tej serii: Rangemax WNR1000. To pierwsze urządzenie z nowej serii routerów N150 można już zamówić na stronie producenta www.netgear.com.

Routery Wireless-N posiadają dużo większe możliwości, niż seria Wireless-G. Nie tylko mają większe możliwości techniczne, są również energooszczędne i przyjazne dla środowiska.  WNR1000 to bezprzewodowy router dedykowany użytkownikom domowym. Nazwa serii N150 oznacza, że WNR1000 ma możliwość transmisji danych z prędkością 150 Mbps, co oznacza, że zapokoi potrzeby wszystkich domowników.

Router posiada orginalną, charakterystyczną i rozpoznawalną dla marki NETGEAR opcję Push'n'Connect, dzięki której bez zbędnego ustawiania, za pomocą jednego przycisku urządzenie połączy się ze wszystkimi dostępnymi w domu komputerami.

WNR1000 to router bezprzewodowy, jednak posiada on również cztery porty Fast Ethernet do połączeń kablowych. Najwyższy poziom zabezpieczeń jest już standardem dla urządzeń NETGEAR: Denial-of-Service (DoS) chroni przed atakami z zewnątrz, Wi-Fi Protected Access (WPA2-PSK, WPA-PSK) i WEP chronią przed dostępem do sieci przez osoby niepowołane, połączenia posiadają również technologię Wi-Fi Protected Setup (WPS). Sieć chroniona jest również podwójnym firewallem.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szawel
  0
  Dupa nie 150Mb. Nawet nie 50Mb. Jak da radę 48, to będzie dobrze. Irytuje mnie pisanie takich bzdur przez producentów / sprzedawców / redaktorów. Tak samo jak 54Mb w standardzie G. Też dupa, bo 24Mb.
  • avatar
   Brandar
   0
   "Najwyższy poziom zabezpieczeń jest już standardem dla urządzeń NETGEAR: Denial-of-Service (DoS) chroni przed atakami z zewnątrz"

   Ekhm czegoś tu nie rozumiem. DoS chroni przed atakami z zewnątrz tzn., że jak ktoś będzie nam wleźć do kompa to router przeprowadzi na niego atak DoS ;]? Bo o ile wiem to DoS nie jest zabezpieczeniem, lecz atakiem.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    chętnie bym się oderwał od iPlusa..