Ciekawostki

Już ruszyło Master Overclocking Arena – podkręcaj z MSI!

przeczytasz w 1 min.

W związku z wielkim zainteresowaniem firma MSI postanowiła przedłużyć konkurs on-line do 7 czerwca 2009!

Master Overclocking Arena to międzynarodowy turniej dla najlepszych mistrzów podkręcania płyt głównych. W tym roku wystartuje już druga edycja tego niesamowitego konkursu, ale po raz pierwszy kwalifikacje odbędą się także w Polsce!

Pierwsza część selekcji to bitwa on-line. Konkurs już wystartował, a jego zakończenie przesunięto o tydzień. Niesamowicie podkręcone wyniki można nadsyłać za pomocą formularza umieszczonego na stronie internetowej moa.msi-polska.pl do 7 czerwca 2009.

W konkursie mogą brać udział dwuosobowe zespoły, które do końca trwania konkursu, nadeślą swój najlepszy wynik. Pod uwagę będą  brane jedynie rezultaty uzyskane na płytach MSI z chipsetem z rodziny Intel P4x. Podkręcając maksymalnie parametry płyt MSI, wykorzystywać można zarówno pamięci DDR2, jak i DDR3 - wyniki wykręcone jak na jednych jak i na drugich rodzajach pamięci będą brane pod uwagę przy wyłanianiu najlepszych wyników.

Turniej on-line to dopiero wstęp do prawdziwych emocji. Zwycięzcy tej selekcji zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w imprezie, na której będą walczyć o wyjazd na półfinał w Niemczech, a później staną przed szansą wyjazdy do Chin, na światowy finał MOA. Uczestnicy konkursu walczyć będą nie tylko o sławę, ale i ciekawe nagrody rzeczowe, których fundatorami są między innymi firmy MSI, Enermax, Goodram oraz Intel, ale lista ta cały czas się powiększa.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej moa.msi-polska.pl, gdzie można znaleźć więcej szczegółów dotyczących imprezy, jej regulamin oraz formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy do bicia rekordów z MSI!

Benchmark.pl jest patronem medialnym Master Overclocking Arena 2009!

źródło: informacja prasowa

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!