Konkursy

Kalendarz Adwentowy 2017 - nowy konkurs każdego dnia

Redakcja | Redaktor serwisu benchmark.pl
51 komentarzy Dyskutuj z nami

Od 1 do 24 grudnia, jak co roku, otwierać będziemy kolejne okienka. Tam czekać będą na Was atrakcyjne nagrody do zdobycia. Zapraszamy do udziału!

Święta tuż, tuż! Można już zacząć odliczanie dni do tegorocznej Gwiazdki, a my zachęcamy Was do tego, byście robili to razem z nami. W tym roku ponownie przygotowaliśmy Kalendarz Adwentowy – każdego dnia będziemy otwierać kolejne okienko, co dla Was oznaczać będzie kolejną okazję, by zdobyć atrakcyjne nagrody.

Kalendarz Adwentowy na benchmark.pl to nowy konkurs (i nowa nagroda) każdego dnia. Czytelnicy, którzy nie są z nami od dziś, doskonale znają pewnie zresztą te zasady, bo jest to akcja, którą organizujemy od wielu już lat. Jeśli jednak jesteście naszymi czytelnikami od niedawna, to spieszymy wyjaśnić, że… 

Wszystko, co trzeba zrobić, by wygrać jedną z 24 nagród, jakie dla Was mamy, to: włączyć Kalendarz Adwentowy, wybrać aktualne okienko oraz odpowiedzieć na trzy proste pytania zamknięte i jedno otwarte. Jak zwykle nagradzamy kreatywność i poczucie humoru.

Nie pozostaje nam więc już nic innego, jak zachęcić Was do udziału w naszej zabawie i życzyć powodzenia! Pierwsze okienko otwieramy już jutro (1 grudnia).

Komentarze

51
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dizzy
  Kolejny miesiąc denerwowania się "znów nie ja" ;/ Powodzenia wszystkim!
  14
 • avatar
  markovfreeman
  Ludzie, nie denerwujcie się, tylko próbujcie swojego szczęścia. To jest zabawa, która ma przynieść zdrowe emocje, a nie irytację. Bądźcie dorośli. Powodzenia, relaks & take it easy ;)
  14
 • avatar
  przegumis
  Nie ma świąt bez Kevina, ciężarówki coca coli i kalendarza adwentowego benchmark! Powodzenia:)
  7
 • avatar
  zeniu
  A kiedy kalendarz jak ten z 2010?
  http://www.benchmark.pl/aktualnosci/kalendarz-benchmark-pl-na-rok-2010.html
  3
 • avatar
  ahael
  Ok może inaczej. Czy można prosić o informację jak długo będą analizowane te głosy czy sponsorowane nagrody nie dotarły czy coś? ;-)
  1
 • avatar
  FennPL
  Dziesiąty grudnia rozstrzygnęli szybciej niż 9
  ciekawe czy to tylko zbieg okoliczności że chodzi o procek za 1,5k
  widać któryś znajomy nie mógł się doczekać

  ehh... szkoda że losowanie zwycięzców jest takie nie jasne i nie ma wyników pytań, człowiek by przynajmniej wiedział z jaką odpowiedzią przegrał
 • avatar
  Amshel
  brawo. smartfona tym razem nie wygral uzytkownik 1-dniowy a wieloletni! 56 lat, zarejestrowany w 2008 i aktywny przez caly tydzien! tak sie rozdziela nagrody na benchmark.pl

  gratulacje dla organizatorow, sprezentowali sobie telefon, bo jak user 10 lat sie nie logowal, to pewnie nagrody nie odbierze!
 • avatar
  trebor_tr
  Kurcze a ja się zastanawiam czy te konkursy nie są ustawione, osoby wygrywające nie są fikcyjnymi postaciami pod przykrywką znajomego z redakcji itd. Najbardziej do myślenia dał mi dzień w którym został rozlosowany procesor i7 z kalendarza adwentowego, zrobiono to przed kilkoma innymi totalnie nie w kolejności, czy komuś bardzo się śpieszyło by poskładać nowy sprzęt na święta.
 • avatar
  IncredibleLady
  Ach, poznaliśmy właśnie zwycięzcę konkursu z dnia 6 grudnia. Wygrał Kazzik, który tego samego dnia zarejestrował swoje konto - gratulacje dla Niego! Ja natomiast załamana jestem, że tak dobrze dla mnie brzmiące motto: "LG monitors - because even in the snow season, games world need a hero. So make Life Good in the winter" - nawiązujące wszak do obecnego motto LG - Life is Good, przegrało :( związane z grami, związane z zimą. Związane z wszystkim. Czasem chciałabym poznawać zwycięskie 'projekty', ale rozumiem że to nie ma sensu bo większość osób by się czepiała. Ale w sumie na cda jakoś dają sobie z tym radę. Po prostu ignorują fakt, że inni marudzą że ich było lepsze. Ale przynajmniej pokazują kto wygrał. Yeap, wylewam żale.
  -1
 • avatar
  Macieyerk
  Jak ten czas szybko leci , grudzień już jutro. Życzę Wam powodzenia.
 • avatar
  Skoobaniec
  Żeby tylko tym razem nie było tych irytujących "kapci". Po kilka razy trzeba powtarzać weryfikację, bo durne AI nie potrafi odróżnić znaku od reklamy, a witryny od bazgrołów. Naprawdę tyle botów bierze udział w tych konkursach?
 • avatar
  gofish
  Trzymam kciuki za komentujących. Nagród dla na wystarczy. Nawet po dwie wyjdzie ;)

  Pozdro !!!
 • avatar
  IncredibleLady
  Powodzenia wszystkim! ;) Oby ktoś miał udany prezent pod choinkę od Benchmarku!
 • avatar
  zuzanna
  Wygrać coś w kalendarzu adwentowych Benchmark to byłby wspaniały prezent - Mikołaju :)
 • avatar
  ahael
  Również życzę wszystkim powodzenia!
 • avatar
  kbazylczuk
  Ja wierze w uczciwość Redakcji. Może mój język "wolnych wypowiedzi" nie przekonuje. No cóż - czekajcie a się kiedyś doczekacie :)
 • avatar
  ahael
  Najlepszego na Nowy Rok 2018 i powodzenia w pozostałych konkursach!