Aplikacje mobilne

Kekemeke - wart uwagi program lojalnościowy

przeczytasz w 1 min.

Kekemeke to prosta aplikacja mobilna do zbierania cyfrowych pieczątek, które wymieniać można później na różnego rodzaju rabaty.

Kekemeke

O klienta trzeba dbać. Trzymanie się tej zasady zagwarantować może jego ponowne pojawienie się, a o to przecież w każdym biznesie chodzi. Sporym zainteresowaniem cieszą się obecnie różnego rodzaju programy lojalnościowe, na których korzystają obydwie ze stron. Jedną z ciekawszych tego typu propozycji wydaje się Kekemeke.

Aby do tego programu przystąpić trzeba posiadać smartfona pracującego pod kontrolą jednego z trzech najpopularniejszych systemów operacyjnych. Jeśli warunek ten spełniamy wystarczy pobrać aplikację o tej samej nazwie i odwiedzając biorące udział w akcji miejsca zbierać cyfrowe pieczątki. Na ich podstawie liczyć można później na różnego rodzaju bonusy.

Kekemeke grafika

Sama aplikacja wyróżnia się niezwykle prostym interfejsem i bardzo szybkim działaniem. Na uwagę zasługuje też brak reklam oraz fakt, iż nie dokonuje się tutaj rejestracji i tym samym nie trzeba podawać swoich danych.

Pomysłodawcy Kekemeke chwalą się, iż obecnie pieczątki zbierać można już w ponad 500 miejscach. Co ważne, nie obejmują one jedynie restauracji czy barów, ale także chociażby salony spa czy fryzjerskie. Warto też zaznaczyć, że miejsca rozsiane są po całej Polsce, nie tylko w największych miastach.

Pobierz: 

Kekemeke na Androida

Kekemeke na iOS

Kekemeke na Windows Phone

Rozmiar pliku:

7,4 MB

11 MB

4,31 MB

Źródło: kekemeke

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    CESARZ987655
    5
    Kolejny pseudo program lojalnościowy,zbieraj punkty w miejscach gdzie ceny produktów są zawyżone i poczuj się lepszym bo zebrałeś więcej punktów w "ekskluzywnym programie lojalnościowym".