Smartfony

Kiedy będzie można kupić iPhone 15?

przeczytasz w 1 min.

Już dziś o godzinie 19:00 odbędzie się premiera iPhone 15. Warto jednak dodać, że smartfony te nie będą od razu dostępne w sprzedaży. Kiedy będzie można kupić iPhone 15?

Premiera iPhone 15

Jedną z największych zmian ma być zastąpienie wprowadzonego w 2012 roku złącza Lightning przez teoretycznie bardziej uniwersalne USB-C. W podstawowych modelach zniknąć ma notch, a na jego miejscu pojawi się znana z modeli 14 serii Pro wyspa Dynamic Island.

W iPhone 15 Pro oraz iPhone 15 Pro Max największe emocji budzi specyfikacja aparatu. Według analityków teleobiektyw może zyskać przybliżenie optyczny 5x lub 6x, co byłoby znacznym ulepszeniem w porównaniu do poprzedniej generacji tych smartfonów.

iPhone 15 - cena

Cena iPhone15 standardowych modeli nie powinna ulec zmianie, ale przewiduje się, że znacznie wzrosnąć może kwota, która zapłacić będzie trzeba za iPhone 15 Pro oraz iPhone 15 Pro Max. W USA ich cena wzrosnąć może o 100-200 dolarów, co w Polsce może przełożyć się na wzrost wynoszący ponad 1000 złotych w przypadku najwyższych konfiguracji. 

Kiedy będzie można kupić iPhone 15?

Póki co nie ma na ten temat oficjalnych informacji, ale scenariusz zazwyczaj jest taki sam.

Bardzo prawdopodobne jest, że przedsprzedaż iPhone 15 rozpocznie się w piątek 15 września o godzinie 10:00 czasu obowiązującego w Polsce, a pierwsze egzemplarze trafią do swoich właścicieli tydzień później, czyli 22 września. Wtedy też nowe iPhone’y pojawia się w sklepach.

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sander Cohen
  2
  Jak będzie dostępny, bo data na papierze to co innego.

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login