• benchmark.pl
 • Gry
 • GTA 6 i cisza przed burzą. Odkrycie fanów daje do myślenia
Gry

GTA 6 i cisza przed burzą. Odkrycie fanów daje do myślenia

przeczytasz w 1 min.

Emocje po oficjalnej prezentacji GTA 6 już dawno opadły, jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Żaden szanujący się gracz nie pogardziłby nowym materiałem z GTA 6. Fani serii znaleźli bardzo cenną wskazówkę, która może sugerować, że kolejne nagrania są tuż za rogiem.

Ależ ten czas leci, czyż nie? W grudniu 2023 r. światło dzienne ujrzało GTA 6. Owszem, był jeszcze głośny przeciek z 2022 r., ale skupmy się na oficjalnych materiałach. Zwłaszcza, że gracze odkryli coś, co może sugerować, że wkrótce otrzymamy kolejną porcję materiałów.

Nowy zwiastun GTA 6 na horyzoncie?

Fani odkryli, że Rockstar Games najwyraźniej dodało kilka nawiązań do GTA 6 w zaktualizowanym API. Wzmianki sugerują, że chodzi o materiały graficzne, ale nie jest wykluczone, że całość będzie okraszona jakimś nagraniem. To oczywiście jedynie spekulacje, niemniej warto je odnotować i trzymać rękę na pulsie.

Skoro GTA 6 ma zadebiutować w 2025 r., to logika podpowiada, że niebawem pojawią się nowe materiały. A kiedy konkretnie długo oczekiwane dzieło Rockstar Games ujrzy światło dzienne? 

GTA 6 - data premiery

Oficjalnie debiut nastąpi w 2025 r., bez wskazania konkretnej daty. Niedawno pojawiły się przecieki sugerujące, że premiera GTA 6 nastąpi później, bo w 2026 r. Szybko jednak zdementowano te doniesienia.

Ciekawą poszlaką jest PS5 Pro, które podobno ma być gotowe na GTA 6. W najbardziej optymistycznym wariancie PS5 Pro zadebiutuje pod koniec 2024 r., zaś GTA 6 kilka miesięcy później.

Źródło: X

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pimpilok
  -6
  Rosja walczy o swoje interesy. Prawda jest taka ze zachód i NATO zbliżają się do rosyjskich granic i prężą swoje muskuły to Rosja nie będzie się temu przyglądać.
  Ukraina i tak jest skończona. Rosjanie już dawno przejęli inicjatywę na froncie a młodzi ukraincy dawno uciekli na zachod bo nie chcą umierać za Zalenskiego ktory tylko zebra o kolejne miliardy i sprzęt wojskowy a jego skorumpowana armia sprzedaje go pozniej Rosjanom i innym bylym republikom radzieckich.
  • avatar
   dzejsonista
   0
   Przepraszam, ale o czym jest ten artykuł?