Gry

Killing Floor 2 nie zawiedzie fanów krwistej rozgrywki

przeczytasz w 1 min.

O Killing Floor 2 nie mówi się często, ale jeśli już do tego dochodzi to mamy powody, aby zatrzymać się przy produkcji Tripwire Interactive na dłużej.

Killing Floor 2 gra

O Killing Floor 2 nie mówi się często, ale jeśli już do tego dochodzi to mamy powody, aby zatrzymać się przy produkcji Tripwire Interactive na dłużej.

Do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć wielu fragmentów rozgrywki, ale teraz się to zmieniło. Do sieci trafił bowiem właśnie tego typu materiał wideo, który dodatkowo zaliczyć należy do grona tych bardzo obszernych.

Ponad 30 minut zarejestrowanej zabawy z Killing Floor 2 udowadnia, że nie zawiedzie się tutaj nikt sympatyzujący z brutalną i krwistą rozgrywką. Poza tym jest to dobra okazja do tego, aby zapoznać się z dostępnym tu arsenałem i sprawdzić po części czy rzeczywiście zaszło tu sporo zmian względem poprzedniej odsłony, które przecież są zapowiadane.


Premiera Killing Floor 2 planowana jest na ten rok, ale dokładnego terminu twórcy jeszcze nie zdradzili. Gra pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4.

Źródło: dsogaming, youtube

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cacek93
  5
  Jedynka była strasznie niedoceniana. Wsparcie od twórców oraz sama zawartość była rozszerzania przez wiele lat za darmo, takiego wsparcia brak przy najdroższych i najbardziej hucznych tytułach.
  Ode mnie KF dostał 8,5/10
  • avatar
   alkold
   2
   pana autora czy w tytule nie jest błąd "nie zwiedzie"- "nie zawiedzie"
   • avatar
    orlean
    2
    1ka cudowna (100h+ na liczniku), masa zabawy z kumplami. Bardziej mi do gustu przypadła niż L4Dy.

    I z tego co widze 2ka zapowiada sie równie ciekawie.
    • avatar
     stupidisco111
     1
     It's raining money