Gry PlayStation 4

Twórcy zapowiadają tryb kooperacji do Killzone: Shadow Fall

przeczytasz w 1 min.

To zdecydowanie nie koniec przygody z ta produkcją.

Killzone: Shadow Fall Intercept

Choć w Killzone: Shadow Fall możemy zagrywać się już od pół roku, to twórcy zdecydowanie nie zamierzają porzucać tego projektu. Wręcz przeciwnie – ogłosili właśnie, że w przyszłym miesiącu światło dzienne ujrzy rozszerzenie zatytułowane Intercept, które wprowadzi tryb czteroosobowej kooperacji online.

W Killzone: Shadow Fall Intercept wraz z maksymalnie trzema znajomymi wcielimy się w członków agencji VSA, a konkretnie elitarnej drużyny Intelligence Squad Alpha. Naszym zadaniem będzie przechwytywanie i przekazywanie wojskowych transmisji z Helghastu do naszej centrali. W rzeczywistości będziemy zatem zatrzymywać nieprzyjaciół jak najdalej od celu.

Do wyboru będziemy mieli cztery klasy – walczącego bezpośrednio szturmowca, zdejmującego z dystansu strzelca wyborowego, a także wspomagających i dbających o powodzenie misji medyka i taktyka. jak to w co-opie – jedynym sposobem na zwycięstwo będzie przemyślana współpraca. Walki w Intercept odbywać będą się na czterech nowych mapach inspirowanych lokacjami znanymi z kampanii jednoosobowej.

Posiadacze Season Pass otrzymają rozszerzenie Intercept za darmo. Pozostali? Cóż, nie wiadomo nawet kiedy.

Źródło: PS Blog

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gural23
  3
  To dobra wiadomość :)
  • avatar
   Łukasz9365
   1
   W końcu ! :D
   • avatar
    chrisu1982
    -1
    dobra wiadomosc, bo to jedna z nielicznych fajnych gier na ps4 :( poki co bida az piszczy, dobrze, ze na E3 zapowiada sie wysyp zapowiedzi i pokazow, bo na razie blado wypadaja te nextgeny, fakt killzone robi wrazenie, ale to tylko jeden fps jakis mnostwo na pecetach