Gry

Kingdom Come: Deliverance bez kompromisów na PC

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Decyzja o przygotowaniu wersji konsolowych nie będzie miała wpływu na jakość wersji PC. Tak przynajmniej obiecują twórcy.

Gracze korzystający z PC zachowują największy spokój wtedy, gdy gra przygotowywana jest na wyłączność tej platformy. Jeśli jednocześnie szykowane są wersje na konsole, zaczynają pojawiać się często pewne obawy. W przypadku Kingdom Come: Deliverance nie trzeba się jednak niczym martwić.

Tak przynajmniej obiecują twórcy. Pierwotnie zakładano, że Kingdom Come: Deliverance wydane zostanie na PC, a później twórcy zajmą się wersjami na konsole PlayStation 4Xbox One. Z czasem plany się jednak zmieniły i teraz mówią o jednoczesnej premierze Kingdom Come: Deliverance na wszystkich platformach docelowych.

„Wersja PC nie zostanie zmieniona z uwagi na wersje konsolowe. To wersje konsolowe stanowić będą port z PC, nie odwrotnie. Jeśli masz mocny komputer wykorzystasz go w najlepszy sposób.”

Uspokojeni? Miejmy nadzieję, że powyższe słowa okażą się prawdziwe i gracze korzystający z PC będą mieli z Kingdom Come: Deliverance sporo pociechy.

Źródło: pcgamer, dsogaming

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Uprzedzam, że nie mogą gadać inaczej niż słodzić graczom. Miejmy nadzieje ale nie bądźmy naiwni. Zobaczymy jak produkt dostaniemy do łapek i trzymamy za słowo.
  7
 • avatar
  Anonim20
  Pusta gra, nie planują zaktualizować bety, wolą by ludzie grali w zbuggowaną, skopaną wersję i wolą taką grę promować reklamować.

  Działa fatalnie, graficznie bez szału, animację oraz dialogi zero naturalności, system walki szału nie robi lepiej by się spisał semi-realistic.

  NPC to warzywa, do tego wydawana będzie w kawałkach
  Kolejne małe studio robi OGROMNĄ produkcję.
  Wiemy co było z NMS i masą innych overhyped tytułów.
  4
 • avatar
  SirMichael
  coś mam przeczucie, że przez pierwsze pół roku nie będzie czym się zachwycać w tej grze bo nie nadążą z dodawaniem contentu i łataniem dziur, ale życzę jak najlepiej bo gra ciekawa choć może się skończyć tak, że tylko najwięksi entuzjaści z nią zostaną.
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Dobrze by było gdyby gra wyszła na steam.
 • avatar
  Adrian Waleczny
  Ciekawe,czy poprawili twarze i animacje podczas walki,bo te które widziałem na filmikach wyglądały tragicznie.
  -1
 • avatar
  Adrian Waleczny
  Napisałem coś nie tak?
  -2
 • avatar
  Fiona
  Słodziaki, ale ja zepsuta baba jestem, poczekam na efekt tego słodzenia....