• benchmark.pl
  • Gry
  • Klimat i humor - tak wygląda Moonlighter na każdej z platform
Gry

Klimat i humor - tak wygląda Moonlighter na każdej z platform

przeczytasz w 1 min.

Moonlighter to najnowszy „indyk”, jaki wziął pod swoje skrzydła zespół 11 bit studios. Jeśli macie ochotę, obejrzyjcie nowy zwiastun, który pokazuje różnice pomiędzy wersjami na PC i poszczególne konsole.

Ekipy Digital Sun i 11 bit studios postanowiły dać dowód na to, że kochają wszystkich graczy tak samo, nieważne przy jakich urządzeniach oddają się rozgrywce. Jest nim najnowszy zwiastun gry Moonligher, która jeszcze przed końcem tego miesiąca zadebiutuje na rynku.

Zacznijmy może od tego, czym jest Moonlghter. Otóż jest to „rogalikowe” RPG akcji, którego protagonistą jest zwykły prosty sklepikarz z jednym tylko pragnieniem: zostać bohaterem. Zabawa opiera się tutaj na rozwijaniu własnej działalności, tworzeniu i zaklinaniu przedmiotów, walce z rozmaitymi przeciwnikami oraz poznawaniu kolejnych rozdziałów opowieści o innych światach i wymiarach.

Wyceniony na 20 dolarów „indyk” już 29 maja trafi na pecety oraz konsole Xbox OnePlayStation 4, a nieco później dotrze też na Nintendo Switch. Wszystkie cztery wersje zostały opisane i porównane na najnowszym zwiastunie, który możecie obejrzeć poniżej (tak na marginesie: warto obejrzeć nawet wtedy, gdy tego typu produkcje niezbyt wam się podobają).

Moonlighter – zwiastun i porównanie wersji:

Jeżeli zaskoczyło Was 11 bit studios we wstępie, to spieszymy wyjaśnić, że ekipa ta oprócz tworzenia własnych produkcji (takich jak genialne This War of Mineintrygujące Frostpunk) zajmuje się również wydawaniem gier niezależnych. Jedną z wcześniejszych był (całkiem udany) Beat Cop – polski hołd dla Brudnego Harry’ego i spółki.

Źródło: 11 bit studios

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    -1
    Widać ze gra mocno zdowngradowana po to by konsolowi gracze nie płakali. Gdyby nie to to na PC by miała fotorealistyczną grafikę.