Gry

Kolejne nowości w Overwatch

przeczytasz w 1 min.

Blizzard postarał się o nową bohaterkę oraz bardzo ciekawie zapowiadającą się mapę.

Na BlizzCon 2017 nie mogło zabraknąć również Overwatch, które wedle ostatnich danych przyciągnęło do siebie ponad 35 mln graczy. Blizzard przygotował dla nich kolejne nowości.

Najważniejsza z nich to Moira. To nowa bohaterka, której główna umiejętności to Biotyczny Chwyt pozwalająca na leczenie sojuszników, ale i odbieranie energii wrogom. Podobnie efekty daje Kula Biotyczna. Poza tym bohaterka skorzysta ze zdolności Zniknięcie do teleportowania się na niewielkie odległości oraz Koalescencja - wiązki dalekiego zasięgu, która leczy sojuszników, jak i przenika bariery i rani wrogów.

„Moira O'Deorain to postać równie genialna co kontrowersyjna. Jako naukowiec specjalizuje się w przełomowych osiągnięciach inżynierii genetycznej i szuka sposobu na okiełznanie podstawowych elementów, z których zbudowane jest życie.”


 


Poza tym producent przygotował kolejną mapę - Blizzard World. Będzie ona sporą gratką dla fanów twórczości studia Blizzard, zobaczymy na niej bowiem nawiązania do takich miejsc jak Azeroth, Tristram czy sektor Koprulu.


Na deser przygotowany został krótkometrażowy film animowany skupiający się na losach Reinhardta.

„Poznaj historię władającego rakietowym młotem Reinhardta w najnowszym krótkometrażowym filmie animowanym z uniwersum Overwatch – Honor i chwała.”


Źródło: Overwatch PL

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  7
  Ten film z młodym Rainhardem chyba najlepsza produkcja overwatch
  • avatar
   rlistek
   1
   To ja polecę przy okazji odbywający się właśnie teraz na Blizzconie Overwatchowy World Cup, czyli turniej esportowy, w którym tak samo jak np. w piłce nożnej, grają najlepsi reprezentacji danych krajów.

   Jeśli ktoś kiedyś sprawdzał jak wyglądały rozgrywki w OW i mu się nie spodobało, to polecam sprawdzić jeszcze raz, bo jest całkowicie nowy tryb obserwatora przygotowany specjalnie pod esport, wliczając w to zestawy skinów w barwach każdej z drużyn i całość wygląda teraz rewelacyjnie.

   Wczoraj odbyły się ćwierćfinały, dziś półfinały, mecz o 3cie miejsce i finał.
   Więcej info na https://worldcup.playoverwatch.com/en-gb/
   Relacja zaczyna się od 17:30.

   Na zachętę, w szczególności dla znających MonteCristo, najlepszy moment wczorajszej relacji :P
   https://clips.twitch.tv/RoughHeadstrongSlothDancingBaby

   • avatar
    typ71
    -9
    ale badziew dla dzieci