Gry

Kolejny dobry zwiastun The Evil Within 2

przeczytasz w 1 min.

Na detektywa Sebastiana Castellanosa ponownie czekać będzie piekielnie trudne (nie tylko w przenośni) zadanie.

Sympatycy gier z gatunku survival horror zapewne biorą pod uwagę możliwość sięgnięcia po The Evil Within 2. Bethesda ponownie przypomina o tym ciekawie zapowiadającym się tytule.

A większe emocje zaczął budzić on po targach E3 2017, na których pokazany został świetny zwiastun zapowiadający tegoroczną datę premiery. Twórcy nie spuszczają jednak z tonu i każde kolejne materiały wideo wyglądają bardzo zachęcająco.

Na detektywa Sebastiana Castellanosa ponownie czekać będzie piekielnie (nie tylko w przenośni) trudne zadanie. Nowy zwiastun zawierający fragmenty rozgrywki pokazuje, z jakimi potworami trzeba będzie się zmierzyć. Dodatkowo przypomina, że wszystkiemu towarzyszyć będzie presja czasu.

„Upływ czasu nie jest twoim przyjacielem w The Evil Within 2. Wcielając się w Sebastiana Castellanosa, stawisz czoła niewyobrażalnym horrorom. Zrobisz wszystko, by znaleźć córkę i wydostać ją ze STEM, zanim system całkowicie rozpadnie się wokół ciebie. Spotkasz tam nie tylko potworne stworzenia wędrujące po ulicach, ale też niezrównoważone osobniki, takie jak Stefano i Theodore, którzy zmienili STEM w swój przerażający dom, a teraz zmieniają osłabiony świat tak, by dostosować go do swojej woli. Jeśli świat zostanie zniszczony ani Sebastian, ani Lily już się z niego nie wydostaną. Zrozpaczony ojciec może jednak liczyć na odrobinę wsparcia - kilku agentów Mobiusa przedostało się do STEAM i chce mu pomóc.”


The Evil Within 2 zadebiutuje 13 października. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: bethesda

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Pardek
    1
    1 i dodatki skatowałem po 2 razy w tym raz na poziomie AKUMU. Po to sięgam na 100%. Akurat wyjdzie gdy za oknem bedzie ciemno już po pracy a silny wiatr i deszcz będą idealnym akompaniamentem tej gry :D