Gry

Kolejny hit dołączył do EA Access i Origin Access

przeczytasz w 1 min.

EA poinformowało właśnie o udostępnieniu doskonale znanego wszystkim tytułu, jakim jest bez wątpienia Battlefield 1.

Wedle opinii wielu graczy, programy EA Access i Origin Access to jedne z najlepszych pomysłów, jakie zrodziły się w głowach decydentów EA. W zeszłym miesiącu zapowiadano dodanie do oferty kolejnych gier i na niektóre z nich można już liczyć.

EA poinformowało właśnie o udostępnieniu doskonale znanego wszystkim tytułu, jakim jest bez wątpienia Battlefield 1. Strzelanka trafiła do katalogu Vault, a to oznacza, że abonenci programów otrzymują dostęp do całej gry, przy której bawić mogą się bez ograniczeń.

Warto chyba przypomnieć, że koszt abonamentu wynosi tu 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł rocznie. Battlefield 1 dołącza do i tak pokaźnego już grona gier, a EA wcale nie zamierza zwalniać tempa i w kolejce czekają już kolejne.

Poza katalogiem Vault, obydwa programy oferują również testowe wersje wybranych tytułów oraz 10% zniżki na zakupy gier z oferty EA.

Źródło: dualshockers

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MokryN
  1
  Warto, ale tylko dla kampani. Titanfall 2 in BF1 maja krotkie ale dosc fajne kampanie. Ja nie gram w multi to sobie kupie "access" na miesiac i je skoncze.
  • avatar
   zakius
   -4
   no i gdzie ten hit?
   • avatar
    ifeelveryblah
    0
    Tymczasem w świecie PS4 trwa impreza bo na horyzoncie kolejne ścierwa od Sony :) Ciekawe ile policzą sobie za tego indyka GT Sport? Grafika jak sprzed 10 lat, chyba więcej jak 59 zł nie powinni chcieć. Po co EA Access, po co miliony padów, po co wsteczna kompatybilność, po co dobre gry za abonament on-line, po co 24 miesiące gwarancji na konsole, po co dobry dashboard konsoli, po co Xbox Game Pass, po o napęd Ultra Bluray - ważne, że są indyki od Sony :D