Laptopy

Komputronik: Totalny Pakiet Bezpieczeństwa dla nowych laptopów

przeczytasz w 1 min.

Archiwizacja danych i ochrona

Komputronik przez najbliższy miesiąc do prawie każdego zakupionego laptopa dołączać będzie "Totalny Pakiet Bezpieczeństwa".

Sklep Komputronik przygotował "Totalny Pakiet Bezpieczeństwa", który dołączany będzie do większości zakupionych laptopów w salonach na terenie całej Polski, a także w swoim sklepie internetowym. Pakiet ten zagwarantować ma użytkownikowi ochronę na wypadek kradzieży z włamaniem, ochronę danych (archiwizacja online) oraz możliwość wynajęcia zastępczego sprzętu.

W przypadku utraty laptopa, klient otrzymać ma nowy sprzęt, a bezpieczna archiwizacja danych w technologii Cloud Computing pozwolić ma na szybkie odzyskanie utraconych danych i plików. "Totalny Pakiet Bezpieczeństwa" to także 30-procentowy rabat na program antywirusowy oraz możliwość przedłużenia gwarancji o kolejny rok.

Komputronik sklep logo

"Należy mocno podkreślić, że nasi klienci otrzymują komplet usług bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Co więcej, ceny notebooków oferowanych wraz z Totalnym Pakietem Bezpieczeństwa są wyjątkowo atrakcyjne. W ten sposób obniżamy barierę dostępu do mobilnego sprzętu i usług, windując dotychczasową obsługę na poziom znany tylko z najbardziej rozwiniętych rynków świata. Nie wykluczamy, że przedłużymy nowy model sprzedaży laptopów na kolejne miesiące" – powiedział Jerzy Łukasiewicz, Dyrektor Działu Usług w Komputronik SA.

Komputronik plakat akcja totalny pakiet bezpieczeństwa

Oferta ta jest odpowiedzią sieci Komputronik na pozytywne wyniki sprzedaży w 2011 roku – została ona bowiem wiceliderem w kategorii laptopów. W ubiegłym roku sklep sprzedał łącznie 218 tysięcy notebooków, co oznacza 29-tysieczny wzrost w stosunku do 2010 roku.

Akcja "Totalny Pakiet Bezpieczeństwa" potrwa do 16 marca 2012 roku.
 

Więcej o notebookach:

Źródło: Komputronik

Produkt Roku 2011/12 - głosowanie

Czy już zagłosowałeś w plebiscycie na Produkt Roku? Na pewno masz swój ulubiony produkt i markę. Weź udział!

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tomecek
  5
  I jeszcze coś:

  "Komputronik przez najbliższy miesiąc do każdego zakupionego laptopa dołączać będzie "Totalny Pakiet Bezpieczeństwa"."

  a niżej

  "Sklep Komputronik przygotował "Totalny Pakiet Bezpieczeństwa", który dołączany będzie do większości zakupionych laptopów"

  ?????
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   W tym musi być jakiś haczyk. Nic nie jest za darmo.
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    weźcie darujcie sobie te newsy nie chcę na oczy tych złodziei widzieć
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Ok, to może trochę przybliżę w skrócie, nie do końca dopowiedzianą informację w newsie.
     Miałem styczność z akcją i sprawa wygląda tak:
     - Kupując laptopa dostajesz 54% rabatu na sprzęt.
     - Korzystając z tego jesteś zobowiązany zakupić polisę od kradzieży i rabunku (+ msejf i jakaś tam promocja), która wynosi 50% całej kwoty.

     Po zsumowaniu - dostajesz notebooka, polisy i 4% rabatu na sprzęt.

     Gdzie jest haczyk?
     Odstępując od polisy (zrzekając się jej) musisz dopłacić jej równowartość + wcześniejsze 4%.

     A co do cen, to jak wszędzie, są produkty tańsze i droższe, na tym polega handel i tego się nie da uniknąć. Kwestia rozeznania :)

     pozdrawiam.
     • avatar
      mutissj
      1
      to się nazywa styl walki Drogotronika z konkurencyjnymi sklepami komputerowymi ^
      • avatar
       Tomecek
       1
       Jeden z najdroższych sklepów obok Vobisu.
       • avatar
        Konto usunięte
        1
        Zapomnieli dopisać że laptopy podrożeją u nich 20%, kradzież dotyczy tylko miejsca zamieszkania z 5 zamkami w drzwiach + kraty w oknach, chmura bez gwarancji zachowania danych i rabat na wypożyczenie powyżej 100 sztuk ;)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         TO w końcu do każdego czy do większości bo to nie są synonimy. CO do samego pakietu to jakiś haczyk w tym jest na bank. Nie wieżę aby w tym kraju dostać coś za darmo. Nowy lapek jak ukradną mi tego co teraz kupiłem? To brzmi jak bajka dla dzieci. No i takie jeszcze jedno pytanie: Ile laptopów rocznie zostaje skradzionych, są jakieś dane do tego bo wydaje mi się, że wcale tak sporo ich nie ma.

         No a kopia danych w chmurze. Sorry ale niech dorzucą w tym pakiecie za free pakiet LTE aby nadążał z kopiowaniem wszystkich danych do tej chmury. Mam w domu łącze 4 Mb/s czyli wysyłam 60 KB/s. Projekt stworzony w PS o wymiarach dajmy na to A4 zajmuje jakieś 50 MB. Wysyła mi się to jakieś 30 minut. Do tego wiadomo, że z internetu korzystam co ogranicza przepustowość. Ale wiadomo kopia nie robi się w czasie rzeczywistym. No ale kończę pracę o 1 w nocy. Mam prawie 1 GB danych do zaktualizowania w chmurze, nawet jeśli będę miał 400 MB to ile ja to będę wysyłał całą noc?
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          No tak ale skoro słowo "totalny" występuje w nazwie pakietu to według mnie wypożyczenie laptopa powinno być darmowe na czas kiedy nie dostaniemy nowego. Takie moje zdanie. Chyba, że mają jeszcze wprowadzić pakiet "SuperTotalny".
          • avatar
           Mich4el
           0
           Czy ktos kupuje jeszcze w komputroniku? Przecież tam jest 30% drożej niż np. w m....e, dno i złodzieje, a nie sklep.
           • avatar
            wanakamura
            0
            a czy ten pakiet bezpieczeństwa posiada certyfikat GIODO?
            chcąc nie chcąc na pewno będą zbierać dane wrażliwe...
            • avatar
             Konto usunięte
             0
             Zawsze jest jakiś dodatek, ja trochę sprzętu u nich kupiłem i w sumie niegdy nie przepłaciłem, trzeba poszukać np. w gazetce, jak brałem swojego notebooka to zapłaciłem taniej niż nawet na aukcjach. Jak się chce to można. A przynajmniej nie kupuję w firmie krzak, która zwinie z aukcji sklep po miesiącu i "adios".
             • avatar
              Konto usunięte
              0
              Nie ma haczyków ;), wczoraj byłem i kupiłem laptopika, oczywiście jest tańszy o 110 pln, za ktore trzeba coś kupić, kasa zostaje u Nich. Po drugie jeżeli chcemy skorzystać z pakietu to autmatycznie dokładają przedłużoną gwarancję i dodatkową na wypadek uszkodzeń mechanicznych, i tutaj pojawia się mały szkopuł, koszt ubezpieczenia na przełużana o rok gwarancję i przypdakowe uszkodzenie na 2 lata, płci się ok 475, cena zostaje doliczona do sprzetu który kupiliśmy. Więc obniżenie kwoty o 110 (trzeba coś na te kwotę dokupić) + 475, dla mnie jak w mordę daje +365 do ceny laptopa. Czyli robi się podobnie do EURO RTV AGD. Podpisałem to cudeńko, bo się spieszyłem i nie wczytałem dokładnie (pojechałem na zakupy spożywcze (laptop to prezent), po analizie wszystkich dokumentów na spokojnie, wysyłam rezygnację. Tutaj jest mała komplikacja, bo trzeba wysłać i do ubezpieczyciela, a o zwrot kosztów składki wystąpić tzreba do Komutr...., oczywiście w takim przypadku muszę dopłacić rzeczone 110 zł, co z przyjemnością niedługo uczynię. Rezygnacja w Euro była tylko u ubezpieczyciela i to On zwracał skłądkę.
              Kupna takiego nie polecam (papierów trochę jest, jak się człowiek śpieszy, to za cholere tej pseudopromocji nie ogrania), na wypadek kradzieży i rabunku mam ubezpieczone mieszkanie, a jak wyrwą Żonie, nie wiem czy to czesto się zdarza.

              Pozdrawiam, Wszytskich którzy szukali haczyków, jednak są