Gry

Krwisty Mortal Kombat 9 już w produkcji

przeczytasz w 1 min.

Po dzisiejszej zapowiedzi Eda Boona, twórcy gier spod znaku Mortal Kombat, wszyscy miłośnicy tej specyficznej  serii bijatyk powinni być wniebowzięci. Oto bowiem na łamach serwisu społecznościowego Twitter.com Boon ujawnił, iż w produkcji znajduje się dziewiąta już odsłona serii Mortal Kombat i będzie to swoisty powrót do korzeni.  Co ciekawe zgodnie z żądaniami fanów gra będzie przeznaczona tylko dla pełnoletnich graczy. Innymi słowy należy spodziewać się ogromnej dawki przemocy, brutalności i hektolitrów krwi.

I choć na tą chwile nie są znane bliższe szczegóły dotyczące ewentualnego debiutu Mortal Kombat 9 na półkach sklepowych (nie ma ani daty premiery ani też informacji o platformach sprzętowych na jakich gra się ukaże) to wiadomo, że prace nad tym tytułem są już w dość dalekim stadium zaawansowania. Obecnie nagrywane są sesje motion capture ruchów specjalnych i znanych chyba wszystkim fatalities. Tym razem jednak, zgodnie ze słowami Boona będą one naprawdę "chore".  A czego innego spodziewać się po serii Mortal Kombat?:)
 

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragon
  0
  Mam nadzieję że tym razem nowy MK trafi na PC
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   yeah
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    a ja bym zagrał w lemingi :( (to była najlepsza gra tamtych czasow na amige )ah moja kochana amisia 1200 z twardym z dopała i z dodatkowa pamjecia he he
    • avatar
     suchy262
     0
     W Mortala to się najlepiej grało w salonach gier na automatach.