Gry

Krwisty Mortal Kombat 9 już w produkcji

Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Po dzisiejszej zapowiedzi Eda Boona, twórcy gier spod znaku Mortal Kombat, wszyscy miłośnicy tej specyficznej  serii bijatyk powinni być wniebowzięci. Oto bowiem na łamach serwisu społecznościowego Twitter.com Boon ujawnił, iż w produkcji znajduje się dziewiąta już odsłona serii Mortal Kombat i będzie to swoisty powrót do korzeni.  Co ciekawe zgodnie z żądaniami fanów gra będzie przeznaczona tylko dla pełnoletnich graczy. Innymi słowy należy spodziewać się ogromnej dawki przemocy, brutalności i hektolitrów krwi.

I choć na tą chwile nie są znane bliższe szczegóły dotyczące ewentualnego debiutu Mortal Kombat 9 na półkach sklepowych (nie ma ani daty premiery ani też informacji o platformach sprzętowych na jakich gra się ukaże) to wiadomo, że prace nad tym tytułem są już w dość dalekim stadium zaawansowania. Obecnie nagrywane są sesje motion capture ruchów specjalnych i znanych chyba wszystkim fatalities. Tym razem jednak, zgodnie ze słowami Boona będą one naprawdę "chore".  A czego innego spodziewać się po serii Mortal Kombat?:)
 

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragon
  Mam nadzieję że tym razem nowy MK trafi na PC
 • avatar
  Konto usunięte
  yeah
 • avatar
  Konto usunięte
  a ja bym zagrał w lemingi :( (to była najlepsza gra tamtych czasow na amige )ah moja kochana amisia 1200 z twardym z dopała i z dodatkowa pamjecia he he
 • avatar
  suchy262
  W Mortala to się najlepiej grało w salonach gier na automatach.