Gry

Kryjówki i specjalna amunicja w Sniper: Ghost Warrior 3

przeczytasz w 1 min.

Kryjówki, warsztaty, specjalne naboje i gadżety - wszystkie te elementy będą odgrywały ważne role podczas rozgrywki.

Do premiery gry Sniper: Ghost Warrior 3 nie pozostał już nawet miesiąc. Twórcy wykorzystują ten pozostały czas, by przedstawiać szczegóły swojej produkcji. Niedawno mogliśmy przeczytać o broniach (i ich modyfikacji), dziś poznajemy Kryjówki i specjalną amunicję.

Kryjówka w trzecim Snajperze to dokładnie to, co sugeruje nazwa – miejsce, w którym nasz protagonista będzie mógł odpocząć i odzyskać siły, ale też znaleźć coś ciekawego, jak na przykład dodatkową broń. W punktach rozmieszczonych po całej mapie Gruzji będzie można także sprzedawać i kupować przedmioty, jak również tworzyć (wykorzystując zebrane w świecie gry materiały) gadżety, opatrunki i specjalną amunicję.

Sniper: Ghost Warrior 3 kryjówka

Jaka to specjalna amunicja? Między innymi naboje wabiące (które zachęcają wroga do udania się w określone miejsce), oznaczające (do lokalizacji wroga za przeszkodami), przeciwpancerne i wybuchowe, a także EMP (unieszkodliwiające pojazdy i urządzenia) oraz DARPA (samonaprowadzające). Wśród elementów wyposażenia bojowego znajdziemy również ładunki wybuchowe C4 i noże do rzucania.

Sniper: Ghost Warrior 3 warsztat

Aby cokolwiek kupić (a kupić będzie można praktycznie wszystko) trzeba będzie posiadać jak najwięcej Towarów Handlowych. Jest to waluta w grze Sniper: Ghost Warrior 3, którą otrzymujemy za wykonywanie misji (zarówno fabularnych, jak i pobocznych), odnajdywanie „znajdziek”, eliminację głównych celów i ratowanie cywilów.

Premiera gry Sniper: Ghost Warrior 3 odbędzie się (na pewno!) 25 kwietnia 2017 roku. Platformy docelowe to pecety oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: CI Games

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Ostatnio informacja o wielu rodzajach broni, a teraz specjalna amunicja - lubię to! :) Ciekawe, czego jeszcze dowiemy się przed premierą, bo co rusz dobre informacje. :)
  • avatar
   Łysy64
   1
   YY ludziska kiedy te wszystkie informacje wypłynęły? Dopiero co czytałem i oglądałem filmik z gry a teraz info na temat Jaskiń. lol "mają rozmach s...yny" :) Modyfikacje broni są super, myślę że da to porządnego kopa grze ale nie wiem czy zauważyliście ale Broń pokazana na pierwszym zdjęciu dokładnie ta w środku wygląda jak te które były jeszcze na proch. Nieźle:) normalnie Muszkiet serio.:) LOL EXTRA:). Nie sądzę by była dostępna aczkolwiek nie można tego wykluczyć.
   • avatar
    rejsman
    1
    Mnie ciekawi to czy czasem te Towary Handlowe będą uzyskiwane tylko przy ukończonych misjach czy np będziemy mogli je znaleźć w jakiś skrzynkach z amunicją. Bardzo fajnie to wygląda i tylko napędza mnie czekającego na tą grę.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Ja już widziałem jak będzie wyglądało strzelanie do przeciwników z amunicji przeciw pancernej. Głowa przeciwnika rozbryzguje się na tuzin kawałków, a stróżka krwi leci na kilka metrów... Już nie mogę się doczekać :D