Telewizory

Kup telewizor LG 4K i sprawdź Netflix za darmo

przeczytasz w 1 min.

Wystartowała nowa promocja LG dla osób, które zdecydują się na zakup jednego z telewizorów LG z tegorocznej linii OLED lub Super UHD.

Coraz rzadziej kupujemy telewizory po to, by oglądać telewizję. Stawiamy raczej na różne serwisy internetowe, takie jak YouTube, Ipla, ShowMax czy Netflix. Zatrzymajmy się na tym ostatnim, bo właśnie z niego przez trzy miesiące za darmo będą mogli korzystać nabywcy nowych odbiorników LG.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup telewizora LG z tegorocznej linii OLED, Super UHD lub UHD (tylko UJ750), otrzyma możliwość korzystania z usługi Netflix przez 3 miesiące bez opłat. Konkretnie z pakietu Premium, którego najważniejszą zaletą jest obsługa filmów i seriali w jakości 4K (także z HDR).

Telewizory LG z ekranami o rozdzielczości 4K są rekomendowane przez Netflix, ich systemy Smart TV dają łatwy dostęp do tej usługi, a jeszcze szybciej można uruchomić aplikację za pomocą specjalnego przycisku umieszczonego na pilocie Magic Remote dołączanym do zestawu.

„W serwisie Netflix można się łatwo zarejestrować, klikając w baner z informacją o promocji, wyświetlany w menu telewizora LG. (…) Promocyjny 3-miesięczny abonament przyznawany jest konsumentom natychmiast po wyświetleniu strony promocji Netflix” – czytamy w informacji o promocji, która potrwa do 16 lipca.

Przypomnijmy, że podobną ofertę przygotował ostatnio Samsung, który oferuje nabywcom telewizorów QLED, Premium UHD i UHD pakiety złożone z kilku serwisów VoD, takich jak HBO GO, FilmBox Live czy TVN-owski Player.

Źródło: LG News

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dolph
  5
  Wow... kup tv za 10k i dostaniesz bon na 100zl... normalnie lecę i kupuję 3 sztuki ;)))
  • avatar
   dodo24x
   1
   Oczywiście, że na Netflix znajdziesz treści w 4K (całkiem sporo), są nawet w HDR.
   • avatar
    sabaru
    -1
    A czy są jakieś w ogóle filmy na tym Netflix które są nadawane w 4k? Bo jeżeli nie to kupowanie telewizora z 4k jest tak sensowne jak kupowanie cepa w butelce, przynajmniej w naszym kraju.
    • avatar
     MrSpock
     -1
     Różnie można to interpretować. Faktem również jest to, że LG inwigiluje swoich klientów. Dane te przecież mają swoją wartość, czy wówczas aby na pewno dostajesz coś za darmo(sic!).
     • avatar
      patol1984
      0
      Chyba wielu ludzi daje się nabierać na tego typu "promocje" skoro ostatnio na potęgę są przy wszelkiego rodzaju produktach, Konsole droższe niż powinny o 200zł dostają "bonusową gre za 200zł, karty graficzne droższe o 300zł niż powinny dostają 2 gry o wartości 250zł i tak dalej... A najlepsze, że nie raz są problemy z odbiorem tych "bonusów".