Gry

KURSK nabiera kształtów - polska gra na nowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Premiera KURSK zbliża się coraz większymi krokami. To gra, której fabuła nawiązuje do tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego K-141 Kursk.

Wprawdzie KURSK trudno zaliczyć do najbardziej oczekiwanych gier, ale niektórzy zapewne się nią zainteresują. Po pierwsze jest to rodzima produkcja, a pod drugie z racji poruszanej tematyki rozgrywka będzie tu bardzo oryginalna.

Studio Jujubee zdecydowało się wrócić do tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego K-141 Kursk. Jak mówią sami twórcy, będzie to gra przygodowo-dokumentalna. Na premierę czekamy już sporo czasu, najnowszy materiał wideo z fragmentami rozgrywki pokazuje jednak, że gra nabiera kształtów.

„KURSK to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielasz się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Twoim zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych Szkwał. Podczas realizowania swojej misji stajesz się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.”


KURSK zadebiutuje 11 października. Początkowo gra trafi na PC, z czasem pojawić ma się także na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na oficjalnej stronie gry można składać zamówienia przedpremierowe z rabatem 20%.

Źródło: Jujubee S.A.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!