Mobile

Nowości Xiaomi w drodze do Polski

przeczytasz w 1 min.

Już w przyszłym tygodniu Xiaomi wprowadzi nowe produkty na polski rynek. Czego konkretnie można się spodziewać i kiedy dokładnie odbędzie się ich premiera?

Garść premier Xiaomi w Polsce. Gdzie i kiedy oglądać?

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 29 kwietnia 2021 roku, o godzinie 10.00. Na pewno jeszcze ci o tym przypomnimy. Już teraz natomiast podkreślmy, że polską premierę nowych produktów będzie można oglądać na oficjalnych kanałach Xiaomi Polska w takich serwisach jak YouTube, Facebook czy Twitter.

Zapisz wydarzenie w kalendarzu

Co pokaże Xiaomi Polska?

Mamy pewne przypuszczenia… 

Nowe smartfony z rodziny Mi 11… 

Przede wszystkim spodziewamy się, że pod koniec kwietnia w Polsce zadebiutują kolejne smartfony spod tego znaku. Mówimy tu konkretnie o modelach, które poznaliśmy dokładnie miesiąc wcześniej. To wypasiony Mi 11 Ultra z dwoma wyświetlaczami, świetnym aparatem i wodoszczelną obudową, tańszy Mi 11 Lite w wersji standardowej oraz z modułem 5G, a także wyposażony w nieco mniejszy i (co najważniejsze) płaski wyświetlacz Mi 11i

Xiaomi Mi 11 Ultra

… i inne gadżety Xiaomi

Xiaomi nie przestaje rozbudowywać swojego katalogu produktów. W związku z tym możemy doczekać się premier najróżniejszych urządzeń. Prawie na pewno będzie wśród nich najnowsza opaska Mi Band 6. Liczymy też na niespodzianki. A czego ty się spodziewasz po nadchodzącym wydarzeniu?

Źródło: Xiaomi Polska, informacja własna

Czytaj dalej o Xiaomi: 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Enthu5iast
  4
  Mi 11i to taki Poco F3 na sterydach (aka Redmi K40). Zmienił się aparat główny z 48 MP na 108 MP i procesor z SD 870 na SD 888. Takie zmiany nie są warte ceny 3200 zł (spodziewane 699 euro) względem 1800 zł za Poco F3 (za wersję 8 GB RAM + 256 GB ROM).
  • avatar
   LocutusOfBorg
   2
   Dzień bez premiery Xiaomi dniem straconym. Nudy. Widecie dlaczego Apple ma taką publiczność? Bo ma konferenecje dwa razy do roku.
   • avatar
    Preston2009
    2
    Faktycznie ludzie tak bardzo pragną nowości, a tu znowu to samo co u konkurencji i tylko kilka małych zmian. Właściwie nie ma już z sensu kupować flagowca jeśli tani model działa poprawnie. W dodatku za koszt wymiany ekranu flagowca kupimy "nowego" tzw. budżetowca.
    • avatar
     zgreeeg
     0
     Xiaomi w dniu premiery ma zwyczaj robić promocje cenowe na poprzednie telefony?
     Advertisement