Gry

Lada moment startują beta testy Call of Duty: Black Ops 4

przeczytasz w 1 min.

Na konsolach PlayStation 4 i Xbox One grę sprawdzą jedynie osoby składające wcześniejsze zamówienia. W przypadku PC do beta testów będą mogli przystąpić wszyscy zainteresowani.

Do premiery Call of Duty: Black Ops 4 pozostaje jeszcze sporo czasu, ale najwięksi fani serii będą mogli sprawdzić grę już w najbliższych dniach. Twórcy przypominają o zamkniętych beta testach.

Wspominamy o największych fanach, ponieważ to przede wszystkim oni zdecydowali się zapewne za składanie zamówień przedpremierowych. Właśnie to jest warunkiem koniecznym do tego, aby przystąpić do zamkniętej bety. Przynajmniej na konsolach.


Pierwsza tura zamkniętej bety rozpocznie się już jutro, 3 sierpnia. Potrwa do 6 sierpnia, tylko na PlayStation 4. Druga tura zostanie rozszerzona o Xbox One oraz PC i odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia.

W przypadku PC możliwe będzie sprawdzenie gry nawet bez składania wcześniejszych zamówień. Od 11 do 13 sierpnia beta testy będą tutaj otwarte.

Do przetestowania oddanych zostanie 16 broni, walki toczyć będą się na 6 mapach (Frequency, Contraband, Seaside, Payload, Hacienda oraz Gridlock) w kilku trybach (Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Control oraz Search & Destroy).

We wrześniu odbędą się testy trybu Blackout (battle royale). Premierę gry zaplanowano na 12 października.

Źródło: Call of Duty

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!