Laptopy

Laptop HP, słuchawki, tablet - Opinie ze sklepu internetowego

przeczytasz w 1 min.

Laptop HP z procesorem Core2 Duo P8400, słuchawki z mikrofonem Tracer oraz tablet od Pentagram.

 • HP 6730b (GB988EA)
  Komputer mam ok 4 miesięcy. Pracuje głownie w MS Office i AutoCadzie, w tych programach sprawuje się naprawdę suuper! Co jest jego największa zaleta to absolutna cisza pracy !! Nie słychać żadnego szumu wiatraka, naprawdę nigdy tego nie docenialem. Znacząco wpływa to na komfort pracy. Klawisze fajnie rozmieszczone, trochę mnie tylko denerwowało umieszczenie czytnika linii papilarnych pomiędzy klawiszami pola do sterowania kursorem ale na szczęście wszystko da się wyłączyć. Obecnie kurs naszej waluty powoduje ze komp jest trochę droższy niż te 4miesiace temu. Jak ktoś możne sobie na niego pozwolić powinien być zadowolony. Polecam ! Daje 10/10
   
 • Słuchawki z mikrofonem TRACER REWIS TRS-909M (909 MV)
  Do muzyki bardzo słabe słuchawki, słychać tylko średnie tony. Jak ktoś pisze o basach w tych słuchawkach to jest bardzo wyrozumiałym klientem, to samo tyczy się wysokich tonów. Do gier również porażka. Nadają sie tylko do aplikacji internetowych. Wykonanie jak na te cenę dość solidne, dość wygodne tzn nic nie uciska. Tanie słuchawki do skype.
   
 • Tablet Pentagram Virtuoso
  Świetny tablet, duża precyzja pracy, bardzo dobre wykonanie w tym materiały (np. efekt oporu kartki aktywnej powierzchni) i wykończenie, piórko całkiem całkiem i koniec z bateriami, w końcu je wyeliminowano w tym urządzeniu.
   

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

  Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!