Internet

Legimi - „książkowy Netflix” - w nowej wersji

przeczytasz w 1 min.

Jest już nowa wersja strony i aplikacji Legimi. Co się zmieniło w tym popularnym serwisie umożliwiającym czytanie i słuchanie książek bez limitu?

Serwis Legimi, czyli „Netflix dla miłośników dobrej lektury”, dostępny jest w nowej wersji oznaczonej numerem 3.0. Jest nowa strona, odświeżona aplikacja i funkcje, dzięki którym czytanie i słuchanie książek na urządzeniach elektronicznych ma być jeszcze przyjemniejsze niż do tej pory.

W ciągu siedmiu lat obecności na rynku Legimi dorobiło się obszernego, bo zawierającego ponad 60 tysięcy tytułów katalogu e-booków, audiobooków i synchrobooków (czyli miksu dwóch poprzednich formatów). Jak powiedział prezes firmy, Mikołaj Małaczyński, „obecnie przyszedł czas na adekwatną formę dla tak bogatej i wciąż rosnącej oferty treści”.

Legimi 3 www
Tak wygląda nowa strona Legimi.

Legimi 3.0 to między innymi responsywna strona WWW, która tak samo dobrze prezentować ma się na wszystkich ekranach, a także zbudowana od podstaw aplikacja na Androida, która zapewniać ma maksymalnie wygodne i intuicyjne korzystanie z bazy e-booków i audiobooków.

Nowa wyszukiwarka działać ma sprawniej, a towarzyszy jej jeszcze ulepszony system filtrowania, poprawki nie ominęły również poszczególnych elementów Legimi, takich jak półki i kolekcje książek czy statystyki czytelnicze. Oczywiście niezmiennie korzystać można z narzędzi pozwalających na dostosowanie tekstu i dźwięku do własnych preferencji.

Legimi 3 app
Tak wygląda nowa aplikacja Legimi.

Legimi można zamówić wraz z czytnikiem e-booków, jak i osobno. Dostępne są pakiety z limitem stron (6,99 zł miesięcznie za 300 stron, 19,99 zł za 1000 stron i 24,99 zł za 1500 stron) oraz bez limitu (32,99 zł za e-booki oraz 39,99 zł za e-booki i audiobooki). Usługę można także wypróbować za darmo – taki test trwa 14 dni. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Źródło: Legimi

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  0
  39,99 zł za audiobooki miesięcznie? Paranoja! "Amerykańska" cena :) 15 zł/m za audiobooki i ilością by zarobili. Niestety cwaniactwo nie popłaca!
  • avatar
   jagamaga
   0
   Korzystam parę ładnych lat i jestem bardzo zadowolona. Kwota 39.99 za nielimitowany dostęp do e-booków i audiobooków nie spędza mi snu z powiek. Czekam kiedy aktualizacja aplikacji na Androidzie. Jestem jej bardzo ciekawa.
   • avatar
    pablo11
    0
    Lecton, Legimi i wiele wiele innych ma jedną podstawową wadę, akceptuje tylko płatności kartą i paypall. Z miłą chęcią wykupiłbym taki abonament np. za PaySafeCard lub za jakąś formę przedpłacenia np. tak jak w Netflixie. W porównaniu z Netflixem to te wszystkie audiobookowe portale to kupa.

    Jak nie zmienią swojej polityki to nigdy nie skorzystam z ich usług.