Mobile

Lenovo Moto - tę nazwę lepiej już zapamiętać

przeczytasz w 1 min.

Smartfony Motorola znikają ze sklepów. Od teraz dostępne będą modele oznaczone jako Lenovo Moto.

Lenovo moto

Teoretycznie zmiana nazewnictwa w stosunku do produktów mających już na rynku renomę nie jest wskazana. Czasami jednak do tego typu sytuacji dochodzi, co potwierdzają teraz działania firmy Lenovo.

Jeszcze w 2014 roku jej częścią stało się Motorola Mobility. We wrześniu 2015  roku w ramach nowego działu Lenovo Mobile nastąpiło połączenie działów mobilnych Lenovo z Motorola Mobility, czego efekty tak naprawdę zaobserwujemy dopiero teraz.

Wprowadzane jest bowiem nowe nazewnictwo marek mobilnych Motoroli oraz VIBE. Obydwa brandy zostaną skupione w ramach firmy Lenovo pojawiać będą się w sklepach jako Lenovo Moto oraz Lenovo VIBE.

„Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy od dawna posługiwali się samą nazwą konkretnych produktów, czy też stosowali określenie moto. Z kolei podkreślenie przynależności do koncernu Lenovo jest dodatkowym gwarantem najwyższej jakości oferowanych produktów. Branża urządzeń mobilnych rozwija się bardzo dynamicznie, równocześnie jest to środowisko, w którym kilka czołowych firm wyznacza trendy. Lenovo na pierwszym miejscu zawsze stawia użytkowników i ich potrzeby, skupiamy się na funkcjonalnościach, które w praktyczny sposób wpływają na codzienne życie i je ułatwiają. Funkcjonalności te idą w parze z designem, a szerokie portfolio produktów sprawia, że każdy znajdzie w nim produkt odpowiadający jego potrzebom.” – komentuje Justyna Chmielewska, Brand Manager Lenovo Polska

Nazwę Lenovo Moto warto zapamiętać, ponieważ dość często powinna być okazja do tego, aby o niej wspominać. Już wkrótce w polskich sklepach wylądować ma między innymi Lenovo Moto G w edycji Turbo, a zwłaszcza Lenovo Moto X Force z ekranem ShatterShield.

Źródło: Lenovo, thegadgetsstar

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TruGeek
  -3
  Stąd widać obecny poziom motroli . Moto g3 to jest dalej bliźniak starej moto g a ta x play to nieporozumienie dla mnie bebechy z telefonów za 700-800zł i do tego plastik jest wszędzie a płacimy 1300zł . W tej cenie mamy bardzo mocnego G Flex 2 albo metalowego Huawei P8 i w tych obu modelach cena się zgadza .
  • avatar
   Redek
   0
   A co z aktualizacjami androida? Czy będą kontynuowane zapowiedziane aktualizacje do androida 6.0 na modelach Motoroli? Oby nie dodali jakiejś wstrętnej nakładki