Smartfony

LG może ponownie zająć się produkcją smartfonów dla Google

przeczytasz w 1 min.

LG i Google ponownie razem? Możliwe, iż firmy nawiążą współpracę przy produkcji nowego smartfona Google Pixel.

Kiedy Google rezygnowało z serii Google Nexus na rzecz linii Pixel pojawiały się wzmianki, że jednocześnie odchodzić zacznie od koncepcji współpracy z innymi producentami i kolejne smartfony przygotowywać będzie samemu. Wydawało się to jednak mało prawdopodobne i możliwe, że skończy się jedynie na zmianie partnera.

W sieci pojawia się bowiem coraz więcej doniesień sugerujących, iż ponownie nawiązana zostanie współpraca z LG. Zasugerowało to już kilka największych redakcji, w większości opierają się one na rzekomych rozmowach z pracownikami LG.

LG nowy Pixel

Koreańczycy przygotowują podobno model o kodowej nazwie Taimen. Wcześniejsze plotki mówiły, iż w tym roku pojawią się aż trzy nowe modele Pixel, obecnie bardziej prawdopodobne są dwie propozycje (podobnie, jak w zeszłym roku).

Być może wkrótce sytuacja stanie się jaśniejsza i poznamy także wstępne specyfikacje nadchodzących nowości. Co do samej współpracy z LG nie trzeba się chyba martwić. W przeszłości wypadała ona owocnie, wystarczy przypomnieć sobie chociażby pozytywną recenzję LG Nexus 5X.

Źródło: theverge

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    FCKGW
    -1
    Czyli znowu LG zaleje nas tanimi telefonami z napisem Google.