Telewizory

Kolejne telewizory Ultra HD od LG już latem

przeczytasz w 1 min.

LG stawia na 4K.

LG UHD TV

Powoli, bo powoli, ale Ultra HD staje się standardem. Nie dziwi więc zapowiedź firmy LG, zgodnie z którą już latem bieżącego roku na rynku pojawią się cztery nowe telewizory cechujące się wyświetlaniem obrazu o takiej właśnie rozdzielczości. Modele różnią się między sobą funkcjonalnością i przekątną, a największy z nich ma aż 105 cali.

Wszystkie cztery modele – LG UB9800, UB9500, UB9300 i UB8500 – charakteryzować będą się wyświetlaniem obrazu o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli, a także obecnością dodatkowych rozwiązań, takich jak Tru-Ultra HD Engine Pro oraz TruMotion 200 Hz (poza modele UB8500, gdzie jest to 100 Hz). Telewizory zostaną też wyposażone w platformę SmartTV opartą na webOS oraz system audio Ultra Surround.

Nowe telewizory LG mają zadebiutować na rynku już na początku tegorocznego lata. Niestety na więcej szczegółów, jak i dokładne daty premiery i ceny najprawdopodobniej będziemy musieli poczekać jeszcze nieco poczekać. Będziemy śledzić ten temat.

Źródło: LG

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  za godzine losowanie lotto. Może wygram 12 000 000 €...

  Przyjdzie nam poczekać na zjadliwe ceny.
  • avatar
   krynka
   3
   A filmy nadal w 24 FPS...
   • avatar
    Anavrin990
    0
    I po co to nam tutaj?Jestem ciekawy kto to kupi u nas?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Najśmieszniejsze jest to że jak się ludziom puszcza film w większej ilości klatek to ludzie narzekają że to nie to samo co 24p bo wszystko jest zbyt płynne... naturalne... i wygląda jakby się oglądało przedstawienie w teatrze a nie film.