Smartfony

LG ujawniło datę premiery kolejnego flagowca

przeczytasz w 1 min.

LG V30 zostanie zaprezentowany w sierpniu. Smartfon będzie bardzo wydajny, ale najprawdopodobniej nie zaoferuje podwójnego ekranu.

Niektórzy producenci smartfonów rozwijają jednocześnie więcej niż jedną flagową serię. Samsung od dawna oferuje modele Galaxy S i Galaxy Note, a LG od pewnego czasu próbuje niemal na równi stawiać linie LG G oraz LG V. To właśnie ta ostatnia wzbogaci się wkrótce o nowego przedstawiciela.

Zapewne domyślacie się, że mowa tutaj o LG V30, którego temat pojawia się w nieoficjalnych doniesieniach już od pewnego czasu. Sygnalizowaliśmy, że jego premiera odbędzie się najprawdopodobniej w sierpniu i tak też się stanie.

Producent rozsyła zaproszenia na oficjalną premierę smartfona, którą zaplanowano na 31 sierpnia. Konferencja odbędzie się w Berlinie i wybór tego akurat miasta nie jest zaskoczeniem. Dzień później wystartują tam targi IFA 2017, na których LG V30 będzie zapewne wystawiony dla szerszej publiczności.

LG V30

Wszystko wskazuje na to, że w LG V30 nie zobaczymy dodatkowego ekranu, który był elementem wyróżniającym poprzedników. Za wydajność odpowiadać ma procesor Qualcomm Snapdragon 835 współpracujący z 4 GB RAM. Znaleźć powinna się tu również podobna, a być może ta sama kamera, jaką znamy z LG G6.

Źródło: LG

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q2hvY2hsaWs7
  0
  Czekam.
  • avatar
   owatanka
   0
   Powinno byc wszystko to co bylo w v20 plus nowy szybszy procesor.
   • avatar
    st4lk3r
    0
    4 GB RAM, serio? Przecież to już było w V10... Przecież na premierę wyskoczą z ceną 3499, jak nie lepiej, a za te pieniądze 6 GB powinno być standardem.
    Co z tego, że Snap 835, jak wieczne odpalanie ponownie tych samych aplikacji, które nie zmieściły się do pamięci operacyjnej będzie drenować baterię...