Smartfony

LG V30 Raspberry Rose w Polsce - idealny na dzisiejsze święto

przeczytasz w 1 min.

LG V30 Raspberry Rose w największym stopniu kusić powinien właśnie przedstawicielki płci pięknej. Dokonując zakupu w terminie od 8 do 11 marca otrzyma się wartościowy prezent.

Dzień Kobiet to święto, o którym zapominać nie wypada. Najwyraźniej pamięta o tym także polski oddział LG, który właśnie dziś wprowadził na nasz rynek najnowszą wersję smartfona LG V30. Nie da się ukryć, że LG V30 Raspberry Rose w największym stopniu kusić powinien właśnie przedstawicielki płci pięknej.

„Z okazji Dnia Kobiet LG ujawnia swoje kobiece oblicze i wprowadza do Polski nowy koncept kolorystyczny - różowy hiper flagowiec LG V30 Raspberry Rose. To najnowszy model, który idealnie odzwierciedla naturę i silny charakter współczesnej kobiety. »Malinowa« wersja LG V30 to smartfon dla odważnych kobiet, które nie lubią wtapiać się w tłum, a przy tym nie uznają kompromisów w jakości.”

LG V30 Raspberry Rose w pierwszej kolejności pojawia się w sklepie internetowym sieci Play oraz w salonach MediaMarkt i Saturn. Smartfon wyceniony został na 2799 złotych, ale warto dodać, że z okazji Dnia Kobiet przygotowano promocje.

Kupujący omawianego smartfona w terminie od 8 do 11 marca liczyć mogą na prezent. W przypadku sieci Play będzie to voucher o wartości 400 złotych na produkty Beoplay. W MediaMarkt i Saturn do smartfona dołączany będzie z kolei voucher o wartości 500 złotych na kolejne zakupy w tych sklepach.

LG V30 Raspberry Rose

Specyfikacja i funkcjonalność LG V30 Raspberry Rose pokrywają się z tym, do czego przyzwyczaiły wcześniejsze warianty kolorystyczne. Informacji na temat dużych możliwości tego smartfona szukajcie w naszej recenzji.

Źródło: LG

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  1
  Kurczę szacun móc kupić dwa bezużyteczne i drogie telefony no elita po prostu.
  • avatar
   hex3n
   -7
   Gdybym dał żonie jakąś padaczkę z Androidem na Dzień Kobiet to pewnie by się obraziła :) Spytała by: O co ci chodzi?
   • avatar
    grzech7
    0
    Ja swojej kupiłem note8 jak tylko wyszedł, a i tak narzeka.....