Gry

Life is Strange 2 oficjalnie zapowiedziane

przeczytasz w 1 min.

Fani twórczości Dontnod Entertainment mogą zacierać ręce. Potwierdzono prace nad kontynuacją Life is Strange.

Dobre wieści dla fanów gier przygodowych. Jeśli zaliczacie się do ich grona to kojarzycie zapewne Life is Strange. Twórcy tego tytułu mają powody do radości oraz dalszych prac nad rozwojem marki.

Studio Dontnod Entertainment poinformowało, iż Life is Strange znalazło już 3 miliony nabywców. Jak na tego typu gatunek gier jest to wynik naprawdę dobry. Nie dziwi zatem jednoczesna zapowiedź Life is Strange 2.

Niestety za wcześnie na jakiekolwiek konkrety. Twórcy nie pochwalili się nawet tym, na jakich platformach nowa odsłona serii zadebiutuje, nie mówiąc już o dacie premiery czy założeniach dotyczących fabuły.

Kiedy pojawią się zatem bliższe informacje? Być może już niedługo. Okazuje się bowiem, że projekt nie jest zupełnie nowy. Twórcy pracują nad nim już ponad rok, od premiery Life is Strange w wydaniu pudełkowym, a więc od stycznia zeszłego roku.


Źródło: Life Is Strange

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    limera1n
    2
    Warto przypomnieć iż przy okazji pierwszej części twórcy twierdzili iż każdy, nawet nawet najmniej istotny wybór w toku akcji będzie miał wpływ na zakończenie. Niestety - finalnie stawaliśmy przed jednym wyborem i nie ważne czy realizowaliśmy zadania poboczne czy totalnie olaliśmy fabułę. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca w drugiej odsłonie tego tytułu.