Gry komputerowe

Lista czempionów w Quake Champions wydłużona o Sorlag

przeczytasz w 1 min.

Sorlag to bestia, z którą lepiej nie zadzierać – zdeterminowana, gniewna i zaprogramowana na unicestwianie przeciwników.

Prace nad Quake Champions trwają, a ekipa id Software co jakiś czas przybliża nam kolejne jej elementy. Najnowszy zwiastun pozwala uzupełnić listę czempionów. Do Nyx, Scalebearera, Anarkiego, Slash, Clutcha, Galeny, Rangera i Visora dołącza kolejna przedstawicielka płci pięknej. Jak to było – każda potwora znajdzie swego amatora?

Tę potworę nazywają Sorlag. To gniewna tropicielka, mająca w życiu jeden cel: polować i unicestwiać ciepłokrwistych. Swoją skuteczność zawdzięcza nie tylko determinacji i latom treningów, ale też wyjątkowym umiejętnościom. Najważniejszą z nich jest plucie kwaśną śliną, która parzy i truje przeciwników – tych, których bezpośrednio opluje, jak i tych, którzy przez nieuwagę otrą się o pozostawioną plwocinę.

Umiejętności pasywne Sorlag to zajęcze skoki i kwasowy demon. Te pierwsze pozwalają jej rozpędzić się poprzez skoki wykonywane w konkretnym kierunku. Kwasowy demon sprawia zaś, że sama czempionka jest odporna na kwaśną ślinę – zarówno swoją, jak i wyplutą przez podobną do niej bestię. Jeśli macie ochotę, zobaczcie ją w akcji:

Źródło: Bethesda

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Marucins
    0
    Koniec z Quakem gdzie liczył się wyłącznie skill. Zaczęła się era championów, zdolności i innych wodotrysków.