Gry na konsole

Lodowaty zwiastun Rise of the Tomb Raider

przeczytasz w 1 min.

Gra zabierze nas na Syberię, gdzie trzeba będzie przeciwstawić się nie tylko przeciwnikom, ale również ciężkim warunkom klimatycznym.

Rise of the Tomb Raider gra

Chociaż informacji na temat Rise of the Tomb Raider nie było ostatnio wiele to nadal mówimy tutaj o jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. W związku z tym nie będzie mogło zabraknąć jej na targach E3, o czym wydawca właśnie nam przypomniał.

Opublikowany został nowy zwiastun gry, który zapowiada obszerną prezentację, jaka zaplanowana została na 15 czerwca. Wtedy dane nam będzie zobaczyć fragmenty rozgrywki, których zapewne wielu graczy jest ciekawych. Trudno się temu dziwić, ponieważ w pamięci mamy jeszcze doskonałą poprzednią odsłonę serii, a dodatkowo zaprezentowany materiał też podsyca apetyty.

Wiemy już, że Rise of The Tomb Raider zabierze nas na Syberię, gdzie trzeba będzie przeciwstawić się nie tylko przeciwnikom, ale również bardzo ciężkim warunkom klimatycznym i mało przyjemnemu ukształtowaniu terenu. Wspomniany materiał doskonale to oddaje, a z racji śnieżnej i mroźnej scenerii określiliśmy go w tytule tak a nie inaczej.


Czekamy na zapowiadaną prezentację i jednocześnie przypominamy, że Rise of the Tomb Raider pojawi się pod koniec tego roku na konsolach Xbox. Inne platformy mogą doczekać się debiutu gry, ale z pewnością w późniejszym terminie.

Źródło: youtube, gamespot

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Przeziębi się. Nie ma czapki ani spodni.
  • avatar
   prime27pl
   1
   Lara jest twarda :D da rade :D
   • avatar
    Ragnar Lothbrok
    0
    Jeżeli to jest te Tress FX 3.0 :P To Hairworks nie ma nawet startu :D
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Oby pojawiło się na PS4.
     • avatar
      Konto usunięte
      -3
      Taka grafa na PC może za 3 lata, a wygląda cudnie :)
      Poprzedni tytuł był genialny. Czekamy na wersję PC :D