Audio

Logitech X100: kompaktowe głośniki o „krystalicznym dźwięku”

przeczytasz w 1 min.

Czy przenośne głośniki mogą oferować „krystalicznie czysty dźwięk”? Według firmy Logitech tak.

Logitech X100 głośniki

Czy przenośne głośniki mogą oferować „krystalicznie czysty dźwięk”? Według firmy Logitech tak. Producent chce to udowodnić modelem X100 Mobile Speaker. Nie udostępnia jednak jego pełnej specyfikacji, lecz mimo to może powinniśmy mu dać szansę.

Co więc wiemy? Głośniki Logitech X100 Mobile Speaker łączą się ze źródłem dźwięku za pośrednictwem technologii Bluetooth. Z kolei wbudowany litowo-jonowy akumulator gwarantować ma do 5 godzin odtwarzania muzyki bez przerwy. Ładowanie odbywa się natomiast za pomocą przewodu micro-USB.

Moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth, wbudowany mikrofon i odpowiednia technologia sprawiają, że głośnik Logitech X100 Mobile Speaker pozwala na prowadzenie telefonicznych połączeń głosowych. Oczywiście do tego celu wymagany jest telefon obsługujący ten tryb (HFP 1.6). Trzeba jednak w tym miejscu dodać, że maksymalny zasięg takiej łączności wynosi 9 metrów.

„Logitech X100 Mobile Speaker zostały zaprojektowane tak, by używanie ich było całkowicie intuicyjne. Kompaktowy projekt pozwala cieszyć się profesjonalnym dźwiękiem w każdych warunkach. To wspaniały towarzysz podróży” — powiedział Paweł Ryniewicz, Regional Manager Visegrad firmy Logitech.

Logitech X100 głośniki bok

Głośnik dostępny jest już na rynku w pięciu wersjach kolorystycznych – szarej, żółtej, pomarańczowej, czerwonej i zielonej. Niezależnie od wyboru cena Logitech X100 Mobile Speaker wynosi 219 złotych.

Źródło: Logitech

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  marcin_kg
  26
  Już słyszę ten krystaliczny dźwięk z tych pierdziawek :)
  • avatar
   AndreoKomp
   9
   Logitech nie ma żadnych normalnych głośników, które miałyby krystaliczny dźwięk, więc na pewno ten wynalazek takim dźwiękiem pochwalić się nie może, bo po prostu firmie obcy jest krystaliczny dźwięk.
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Przetestował bym chętnie,
    • avatar
     flajmer
     3
     Jak dla mnie jak najbardziej ok. Akumulator to duży plus.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Huh, tragiczny wygląd, chyba tylko dla młodzieży i hipsterów. Ciekawe jak grają
      • avatar
       ECRYGIGS
       0
       Ciekawe jak grają bo myśle, że kupie.: )
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        bubel
        • avatar
         DrathVader
         0
         Żeby głośniki grały dobrze i "krystalicznie" to niestety, ale muszą być duże. Innego sposobu nie znam. W podróży zdecydowanie wolę mieć słuchawki niż jakieś tam mobilne głośniki, tym bardziej że w cenie tego Logitecha można mieć już całkiem porządne słuchawki, które będą generować o niebo lepszy dźwięk niż takie wynalazki.