Gry

Harkyn głównym bohaterem Lords of the Fallen

przeczytasz w 1 min.

Na targach E3 będzie można dowiedzieć się wielu rzeczy dotyczących Lords of the Fallen. Jedną z nich będzie omówienie głównego bohatera - Harkyna.

Główny bohater Lords of the Fallen - Harkyn

W świecie gier coraz głośniej mówi się o premierach długo wyczekiwanych produkcji. Jedną z nich jest Lords of the Fallen - ciekawy tytuł reprezentujący kategorię action-RPG. Niedawno udało nam się zdobyć informacje na temat głównego bohatera gry - Harkyn.

Już wkrótce na targach E3 odbędą się liczne pokazy, na których będzie można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy dotyczących Lords of the Fallen. Jedną z nich będzie szczegółowe omówienie głównego bohatera - Harkyna. Właściwie - kto to w ogóle jest?

Harkyn będzie postacią tak różnorodną, ilu tylko jest graczy. Bohater będzie bowiem rozwijany w miarę upływu gry w sposób, jaki tylko sobie zapragniemy. Pomogą w tym oferowane przez twórców dziesiątki umiejętności oferowanych przez trzy drzewka rozwoju.

Znienawidzony i napiętnowany przez społeczeństwo, jako jedyny ma szanse położyć kres trwającej już zbyt długo wojnie pomiędzy armią Upadłego Boga a ludźmi, którzy już dawno temu przestali go czcić.

„Nieczęsto twórcy gier tak mocno stawiających na walkę i rozwój postaci tworzą wyrazistego bohatera, który ma imię i tajemniczą przeszłość determinującą jego losy. Nie jest to przypadkowa postać, której udział w ważnych wydarzeniach jest tylko zbiegiem okoliczności. Nie zamierzamy narzucać graczom jego historii, ale wszyscy, którzy zainwestują czas w jej szczegółowe zgłębianie, nieoczywiste i trwające aż do samego końca gry, powinni poczuć się odpowiednio nagrodzeni. Każdy, kto odwiedzi nasze stoisko na tegorocznych targach E3 w Los Angeles, z pewnością dowie się więcej zarówno o Harkynie, jak i o zaawansowanej mechanice walki.” – komentuje Tomasz Gop, Executive Producer w CI Games.

"Wygląd Harkyna, głównego bohatera Lords of the Fallen jest dość wybuchową mieszanką - wierzymy, że pomysł, który mamy jest jednocześnie kontrowersyjny i atrakcyjny." - komentują twórcy.

Grywalna wersja Lords of the Fallen zostanie na żywo zaprezentowana w czasie targów E3, które odbędą się już w dniach 11-13 czerwca br.

Źródło: City Interactive, inf. prasowa

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!