Smartfony

Lumia 635 doczeka się odświeżonej wersji - zmiana tylko jedna, ale istotna [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Być może oficjalnego ogłoszenia doczekamy się podczas targów MWC 2015.

Lumia 635

Wygląda na to, iż Microsoft pójdzie śladem innych producentów i dość szybko zacznie wypuszczać na rynek delikatnie odświeżone wersje znanych już smartfonów.

Do wniosku takiego dojść można na podstawie ostatnich informacji, wedle których lada chwila pojawić ma się nieco podrasowana Lumia 635. Nieco, ponieważ wspomina się o jednej tylko różnicy względem pierwowzoru. Dotyczyć ma ona ilości pamięci RAM - 1 GB zamiast 512 MB. Chociaż sam system działa tu płynnie to zapewne urządzeniu to nie zaszkodzi, a przy korzystaniu z bardziej rozbudowanych aplikacji, a zwłaszcza gier z pewnością pomoże.

Informacje te ujawnił w pierwszej kolejności jeden z węgierskich operatorów. Dość szybko stosownych wpisów dopatrzono się jednak także na serwerach producenta, co daje już bardzo duże prawdopodobieństwo pojawienia się podrasowanej Lumii 635.

Być może oficjalnego ogłoszenia doczekamy się podczas targów MWC 2015. Miło byłoby, aby ostatecznie okazało się, iż zmian będzie nieco więcej. Jeśli producent pokusiłby się chociażby o przedni aparat lub diodę LED przy tym głównym to urządzenie spotkałoby się zapewne z cieplejszym przyjęciem.

AKTUALIZACJA - 23.02.2015, 19:37

Lumia 635 zaczyna pojawiać się już w przedsprzedaży, a więc jej debiut jest już raczej pewny. W niemieckich sklepach wyceniono ją na 139 euro.

Źródło: microsoft, phonearena

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zbiszu
  2
  Moja zona kupila Lumie 735 to fajny i nawet ladny telefonik jest dobra nawigacja i wszystko dziala plynnie.
  • avatar
   R2rr0
   1
   Fajny model, a pamięć się przyda, nawet na WP.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Czy doczekamy się w Lumiach możliwości dyktowania np. w smsach, czy nawigacji? na chwilę obecną w języku polskim nie ma takiej możliwości.
    • avatar
     jkbrenna
     0
     oni juz tez maja dobry zament w modelach, aby to ich nie zgubilo...jedyna firma ,ktora prawdziwego zamentu nie ma ( oprocz Apple, bo oni 2 modele maja) to Asus, z nazwy juz wiesz, z czym do czynienia masz...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      \\Zdecydownym kupować tanio polecam stronke:
      www.make.my/aukcje
      Mega okazje, licytacje za grosze.
      Ja kupiłem sobie nowy TV 46cali za 180 zł :)