Smartfony

Lumia 950 i Lumia 950 XL z pierwszą obniżką cen

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Flagowe propozycje z Windows 10 Mobile dość szybko doczekały się pierwszego cięcia cen. Pytanie, czy dosięgnie ono Polski?

Lumia 950 i Lumia 950 XL

Smartfony Lumia 950Lumia 950 XL to propozycje bez wątpienia bardzo interesujące, ale jednocześnie, jak wszystkie inne flagowe konstrukcje, dość drogie. Chociaż obydwa modele cały czas oferowane są w przedsprzedaży to producent już teraz zdecydował się na pierwszą obniżkę cen.

W wielkiej Brytanii Lumia 950 dostępna jest obecnie za 449,99 funtów, a Lumia 950 XL za 529,99 funtów. Są to ceny niższe o odpowiednio 50 i 20 funtów w stosunku do tego z czym tamtejsi klienci mieli do czynienia jeszcze przed kilkoma dniami. Zwłaszcza w przypadku pierwszego z wymienionych smartfonów zmiana jest zatem znacząca.

Lumia 950 cena

Wielką zagadką pozostaje to, czy producent pójdzie dalej i obniży ceny swoich topowych konstrukcji także na innych rynkach. Mogłoby to smartfonom pomóc, ponieważ kosztują one rzeczywiście sporo i trudno będzie przyciągnąć klientów, którzy do tej pory korzystali z urządzeń pracujących pod kontrolą innych systemów, a o to Microsoft chce przecież zabiegać.

Źródło: phonesreview, digitaltrends

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mariano_
  Czekam aż Lumia 550 pojawi się u naszych operatorów, póki co echo. :(
  1
 • avatar
  TruGeek
  Najtaniej na ceneo jest 930 za 1515 co jest kiepską ceną jak za taki telefon . Jest sporo ciekawszych i lepszych słuchawek w tej kwocie a i poniżej tej też się znajdą .
  1
 • avatar
  Sherlock
  L930 nie tanieje, bo jest na nią popyt, a Microsoft nie dostarcza jej od sierpnia...
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Cena kosmos, wole juz dolozyc i miec iphone 6s
  -1
 • avatar
  Q'bot
  A ja się pytam dlaczemu lumia 930 nie tanieje?!