Gry

Mafia II i Red Dead Redemption zaliczają opóźnienie!

Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Kolejne, tym razem dość nieciekawe informacje wypłynęły wczoraj podczas zebrania inwestorów Take-Two i ogłoszenia wyników finansowych firmy. Dotyczą one jednych z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku - drugiej odsłony kultowej już Mafii, za którą stoi studio 2K Cech oraz westernowego Red Dead Redemption, nad którym pracę prowadzi Rockstar. Okazuje się niestety, że obie gry nie zostaną wydane we wcześniej założonym terminie tj. w 4 kwartale tego roku.

Obecnie wiadomo już, że ich premiera przesunięta została na pierwszą połowę roku fiskalnego 2010 (1 listopada -30 kwietnia), a powodem obsuwy była "chęć dopracowania obu tytułów w celu maksymalnego wykorzystania ich potencjału". Co można powiedzieć - bardzo szkoda...

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cybul2
  Czy ja wiem czy taka szkoda?? Teraz możemy mieć nadzieję że te gry nie będą kolejnymi zjebanymi wydaniami pełnymi bugów, w które nie da się grać, bez doinstalowywania 20 paczy. Moje zdanie jest takie że lepiej poczekać na dopracowany tytuł niż męczyć się z jakimś syfem wydanym na teraz. :)
 • avatar
  19arek93
  Wolę już aby Mafia była dopracowana, a nie stała się następnym GTA IV.
 • avatar
  Konto usunięte
  jakies problemy z gta4? oswiec mnie prosze, bo juz prawie koncze glowny watek w podstawce a zadnego bledu nie zauwazylem.
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie wspominając już o 3D Realms i Duke Nukem Forever, to Blizzard chyba najdłużej męczy swoje produkcje. Dzięki temu, że starają się je dobrze zoptymalizować to ludzie tak bardzo uwielbiają grać w ich gry.
 • avatar
  Konto usunięte
  nieeee!!!!!!! tylko nie to
  ja chcę MAFIE II
 • avatar
  Konto usunięte
  a Red Dead Redemption mogli by zrobić na PC