• benchmark.pl
 • Foto
 • Niektóre hotele sieci Mariott na czas pobytu dają GoPro Hero 4
Foto

Niektóre hotele sieci Mariott na czas pobytu dają GoPro Hero 4

przeczytasz w 1 min.

Niestety tylko w rejonie Karaibów i Ameryce Łacińskiej

Mariott hotele z GoPro

Lista hoteli Mariott, które pozwolą nam na luksus darmowego użytkowania (testowania) kamer sportowych GoPro obejmuje tylko 17 lokalizacji, ale pomysł wydaje się bardzo atrakcyjny. Oczywiście o ile wyzbędziemy się wątpliwości i nieodpartego przekonania, że tak naprawdę zyskujemy nie my, ale hotel.

Mariott chce również promować się za pomocą zdjęć i filmów z wypożyczonych kamer GoPro Hero 4 w swoich wewnętrznych sieciach telewizji hotelowej. Dlatego warto ostrożnie dobierać tematykę tego co potem zechcemy udostępnić. Jednak oficjalnie goście hotelowi nie są do niczego zobowiązani.

Region Karaibów i hotele w Ameryce Łacińskiej znajdują się w miejscach gdzie i pogoda i krajobraz sprzyja realizacji różnych pomysłów z wykorzystaniem kamer sportowych. Możemy nurkować, latać i nie tylko.

Oczywiście by nie zabrzmiało to jak promocja marki GoPro, zwracamy uwagę, że każdy inny produkt dobrej klasy byłby mile widziany przez hotelowych bywalców. Kamera sportowa wydaje się być dobrym wyborem, bo mimo ich popularności, istnieje większe prawdopodobieństwo, że w torbie podróżnej znajdzie się aparat.

Czy taka idea warta jest zaszczepienia również w innych regionach, przez inne sieci hotelowe? Oto pytanie dla was. Podzielcie się przemyśleniami w komentarzach.

Źródło: petapixel

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  12
  W sumie to niezly pomysl, reklama jest wiec czemu nie.
  • avatar
   Konto usunięte
   8
   Fajnie! Tacy darmowi beta-testerzy.

   Sprytnie.
   • avatar
    PrEzi
    0
    Taa... najpierw by poprawili ten smieszny dostep do internetu w hotelach... Bylem juz w wielu (wlacznie z Mariottem czy Maritimami) i predkosc oraz dostepnosc via Wlan wola wrecz o pomste do nieba.... w dzisiejszych czasach oferowac np. 512kbit/128kbit down/up (przyklad Maritima) to jest serio smiech na sali...
    Przez takie cos to nawet Skype'a glosowego nawet nie idzie uzywac....
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Zamiast się cieszyć pobytem na wakacjach, mam dzierżyć w dłoni kija z kamerą? Nie dziękuję...