Gry

Mass Effect 2 już oficjalnie

przeczytasz w 1 min.

W dniu wczorajszym firma BioWare oficjalnie  już potwierdziła fakt prowadzenia prac nad drugą odsłoną doskonałej gry RPG z 2007 roku - Mass Effect.  Jednocześnie ujawniono, że produkcja ta ukaże się na początku 2010 roku jedynie na konsole Xbox 360 i komputery PC. Tym samym wcześniejsze informacje o rzekomym zmierzaniu serii Mass Effect na Playstation 3 okazały się nieprawdziwe.

W oficjalnej zapowiedzi nowego tytułu Bioware przypomniał wszystkim graczom, że projekt Mass Effect od początku opracowywany był z myślą o stworzeniu zeń epickiej trylogii. Nie oznacza to jednak bardzo ścisłego związania poszczególnych części gry. Wiadomo już, że druga jej odsłona rozgrywać się będzie już po ostatecznym pokonaniu armii Gethów. Sytuacja w galaktyce powoli wraca do normy. Rasa ludzka nadal jednak usilnie zabiega o silniejszą pozycje na galaktycznej arenie. Nikt nie przypuszcza, że zbliża się znacznie większe niebezpieczeństwo niż to czego dotąd byliśmy świadkami.

Dla przypomnienia warto dodać, że w lutym ukazał się pierwszy zwiastun filmowy z Mass Effect 2, z którego wynika, że komandor Shepard zginał podczas pełnienia służby.


 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Miejmy nadzieje ze bedzie taka grafika :D
  • avatar
   danieloslaw1
   0
   A może bedzie wielki hit?