Głośniki

Mass Fidelity Core - wielofunkcyjny głośnik Bluetooth trafia do sprzedaży

przeczytasz w 1 min.

Cena jest spora, ale możliwości Mass Fidelity Core również do skromnych nie należą.

Mass Fidelity Core

Głośniki Bluetooth nie tylko systematycznie zyskują na popularności, ale jednocześnie zaczynają oferować coraz większe możliwości. Przykładem naprawdę wartego już uwagi modelu może być trafiający właśnie na nasz rynek Mass Fidelity Core.

Głośnik ten budził duże zainteresowanie jeszcze przed swoją premierą. Najlepiej dowodzi tego fakt, iż jest on owocem akcji crowdfundingowej. Poprzez portal Indiegogo udało się zabrać aż 1 521 440 dolarów, co okazało się kwotą przekraczającą kilkudziesięciokrotnie oczekiwania producenta.

Co tak bardzo spodobało się użytkownikom? Mass Fidelity Core to aktywna kolumna Bluetooth, która składa się z 5 przetworników o łącznej mocy 120W sterowanych procesorem ARM. Producent podaje też, że przetworniki pracują w specjalnie przygotowanej obudowie ABT (Absolute Bass Technology), a Mass Fidelity Core jest w stanie generować holograficzną scenę dźwiękową za pomocą technologii wave field synthesis (wirtualna przestrzeń akustyczna).

Mass Fidelity Core front

Wbudowana bateria pozwala na pracę do 12 godzin, a mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych. Mass Fidelity Core obsługuje naturalnie łączność NFC, wpiera aptX, AAC i SBC, może też pracować w trybie multiroom - do 8 głośników Core.

Mass Fidelity Core złącza

Cena Mass Fidelity Core wynosi na polskim rynku 2499 złotych. Głośnik oferowany jest w czarnym kolorze.

Źródło: massfidelity, RAFKO

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  "Poprzez portal Indiegogo udało się zabrać aż 1 521 440 miliona dolarów, co okazało się kwotą przekraczającą kilkudziesięciokrotnie oczekiwania producenta." no to nieźle uzbierali tej kasy skoro półtora miliona milionów dolarów czyli 1.5 biliona dolarów.
  • avatar
   BluePandoraBox
   -1
   spore możliwości - i tekst po łebkach bez rozwinięcia tematu - pięknie :P
   ma choć aptx?
   • avatar
    Franz
    0
    Zastanawiam się czemu taki tani - przecież jest w stanie generować holograficzną scenę dźwiękową - za to można nawet i 5000 żądać, a chętnych nie zabraknie.