Ciekawostki

Master Overclocking Arena 2009 EDYCJA POLSKA – podkręcaj z MSI!

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze tylko do 7 czerwca 2009 roku można przysłać wynik i stanąć do walki o niesamowite nagrody.

Master Overclocking Arena to międzynarodowy turniej dla najlepszych mistrzów podkręcania płyt głównych. W tym roku wystartuje już druga edycja tego niesamowitego konkursu, ale po raz pierwszy kwalifikacje odbędą się także w Polsce!

Pierwsza część selekcji to bitwa on-line. Konkurs już wystartował i na wyniki MSI czeka już tylko do 7 czerwca. Niesamowicie podkręcone wyniki można nadsyłać za pomocą formularza umieszczonego na stronie internetowej moa.msi-polska.pl jeszcze przez nieco ponad tydzień. W konkursie mogą brać udział dwuosobowe zespoły, które do końca trwania konkursu, nadeślą swój najlepszy rezultat. Pod uwagę będą brane jedynie rezultaty uzyskane na płytach MSI z chipsetem z rodziny Intel P4x. Podkręcając maksymalnie parametry płyt MSI, wykorzystywać można zarówno pamięci DDR2, jak i DDR3 - wyniki wykręcone tak na jednych jak i na drugich rodzajach pamięci będą brane pod uwagę przy wyłanianiu najlepszych zespołów. Nadesłane rezultaty zostaną opublikowane dopiero po zakończeniu konkursu.

Warto pamiętać, że turniej on-line to dopiero wstęp do prawdziwych emocji. Zwycięzcy tej selekcji zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w imprezie, na której będą walczyć o wyjazd na półfinał w Niemczech, a później staną przed szansą wyjazdu do Chin, na światowy finał MOA. Uczestnicy konkursu walczyć będą nie tylko o sławę, ale i ciekawe nagrody rzeczowe takie jak: płyty główne MSI X58 Pro-E  i karty graficzne MSI N250GTS-2D512-OC, zasilacze Revolution85+ 1050W i ECO80+ 350W od Enermax, pamięci GOODDRIVE Edge od firmy Goodram, czy urządzenia Advanced Gameboard od Logitech.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej moa.msi-polska.pl, gdzie można znaleźć więcej szczegółów dotyczących imprezy, nagród, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy do bicia rekordów z MSI!

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  A mnie jedno ciekawi kto im opłaci tzn tym zwycięzcą wyjazd do chin>?!
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Takie sobie te nagrody:p nic specjalnego