Internet

Kim Dotcom zapowiada pocztę e-mail, czat i inne usługi w serwisie MEGA

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Na hostingu plików MEGA się nie skończy. Kim Dotcom zapowiada nowe usługi - pocztę e-mail, tekstowy i głosowy komunikator internetowy.

Kim Dotcom MEGA

Kim Dotcom, twórca serwisu MEGA, zapowiedział wprowadzenie w ciągu najbliższych lat nowych usług dla użytkowników.

Za pośrednictwem swojego Twittera, Kim Dotcom zapowiedział, że usługa hostingu plików do dopiero początek i już wkrótce zostanie ona uzupełniona o kolejne. Wygląda na to, że Niemiec  ma wiele pomysłów, ale słowa „w nadchodzących latach” nie napawa optymizmem, jeśli chodzi o szybkość wprowadzenia nowych funkcjonalności.

W swojej notce, Kim Dotcom wspomina o poczcie e-mail, tekstowym i głosowym komunikatorze internetowym, bliżej nieokreślonej usłudze wideo oraz rozszerzeniu działalności na urządzenia mobilne. Konkretów jak na razie brak – bez wątpienia jednak Dotcom zadba o to, żeby o jego usługach (i o nim, rzecz jasna) było głośno.

Źródło: TheVerge

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michael85
  3
  Gdyby oferowali konkurencję dla gmaila to chętnie skorzystam bo google ma zbyt wielką władzę. Robi się jak niegdyś M$ tyle że wie o nas znacznie więcej.
 • avatar
  Nieznośny
  1
  @Paula85: Podstawą każdej firmy jest maksymalizacja zysków. Jest to główne założenie nie licząc zachowania płynności finansowej. Uczą tego na studiach na wielu kierunkach. Nie chcę przynudzać więc nie będę rozdrabniać się na szczegóły. Dlatego też wbrew Twoim przekonaniom polemizowałbym, że tylko MS dąży do maksymalizacji zysków. Prawdą jest, że każda firma dąży do maksymalizacji zysków, a Ci co próbują inaczej stają się bankrutami. Takie są prawa rynku.
 • avatar
  siwyandrew
  1
  Idź pan w cholerę z darmowym ściąganiem plików z tego MEGA
  rozumiem poczekać minute lub dwie no ale te ankiety gdzie na koniec masz podać numer telefonu żeby coś siorbnąć to jest zwyczajnie przegięcie. Na co komu taki hosting jak się tego obejść nie da i będziesz miał miliardy reklam na fonie co dnia przez to. Myślałem, że będzie z downloadem glancko elegancko a tu wiocha jakich mało.
 • avatar
  sethendral
  -1
  "żeby BYŁO o jego usługach (i o nim, rzecz jasna) BYŁO głośno."

  Zdanie do poprawy.